کد خبر: ۶۸۳۶۴۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵

صحبت‌های نژادپرستانه منتقد مکزیکی در مورد یالیتزا آپارایسیو نامزد بهترین بازیگر زن او را به عذرخواهی وا داشت.

منتقد مکزیکی مجبور به عذرخواهی از نامزد اسکار شدبه گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیوایر، یالیتزا پارایسیو اخیراً برای بازی تحسین شده‌اش در فیلم «رما» نامزد اسکار شده است و خیلی‌ها را از این اتفاق خوشحال کرد؛ اما عده ای نیز هستند که نسبت به این بازیگر در فیلم احساس خوبی ندارند.

سرجیو گویری منتقد مکزیکی در یک ویدئو آکادمی اسکار را به خاطر نامزدی آپارایسیو مورد انتقاد قرار داد و گفت: یک هندی که در طول فیلم تنها می گوید «بله مامان، نه مامان» شایسته نامزدی اسکار نبوده است.

آپارایسیو نیز در یک مصاحبه به اصالت خود افتخارک رد و به طور خلاصه در جواب این بازیگر گفت: «افتخار می کنم که یک زن بومی مکزیکی هستم. برای کسانی که نمی‌دانند کلماتی که به کار می‌برند چه معنایی می دهد، متاسفم.»

یالیتزا پیش از مشخص شدن نامزدی اسکارش نیز گفته بود که هر کسی می تواند هر چیزی که بخواهد را به دست آورد، اما این قضیه برای ما بومی‌ها به خاطر رنگ پوستمان صدق نمی کند.

به نظر می رسد سرجیو گویری بعد از مصاحبه آپارایسیو تحت تاثیر قرار گرفته و به طورکلی نظر خود را تغییر داده است. او در این‌باره گفت: «من به هیچ وجه قصد بی احترامی به کسی را نداشتم. از یالیتزا که شایسته اسکار و بیش از آن است، عذرخواهی می‌کنم. برای من افتخار است که یک مکزیکی را نامزد اسکار ببینم.»

انتهای پیام/

ماجرای ناراحتی نامزد اسکار چه بود؟

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر