کد خبر: ۶۸۳۶۵۳۹
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
پورابراهیمی در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار شد؛

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد تا با اختصاص اعتباری مشکل بازنشستگان فولاد مرتفع شود.

سازمان برنامه و بودجه منابع صندوق بازنشستگی فولاد را تخصیص دهدبه گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا پور ابراهیمی از ارسال نامه‌ای به روحانی رئیس جمهور برای رفع مشکل پرداخت حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد خبر داد و گفت: ماه پایانی سال در حال سپری شدن است، اما حقوق دو ماه پایانی این بازنشستگان پرداخت نشده و مشکلات فراوانی برای آن‌ها ایجاد کرده است، لذا از رئیس جمهور درخواست شده که هرچه سریعتر برای پرداخت حقوق آن‌ها تدبیری اندیشیده شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه منابعی که برای صندوق بازنشستگی فولاد در نظر گرفته شده به صورت کامل پرداخت نشده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه این بازنشستگان جز محروم‌ترین اقشار جامعه بوده و مشکلات متعددی دارند رئیس جمهور باید به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور دهد که براساس مصوبات قانونی مجلس پرداخت آن‌ها انجام شود.

متن نامه پورابراهیمی به رییس جمهور به شرح زیر است:

باسمه تعالی

حجت الاسلام روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام
احتراما، همانگونه که مستحضرید در جداول شماره (۹) و (۱۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور برای صندوق بازنشستگی فولاد برای ۸۶ هزار نفر از قشر محروم و خدوم کشور که در شرایط کاری بسیار سخت و بیماری زا فعالیت داشته اند، به ترتیب به میزان ۲۵۰۰۰ میلیارد ریال و ۶۰۰۰ میلیارد ریال و جمعا ۳۱۰۰۰ میلیارد ریال تصویب و تا کنون ماهانه مبالغ موضوع جدول شماره (۹) در اختیار بازنشستگان عزیز قرار گرفته است. با توجه به اینکه صندوق مذکور امکان پرداخت حقوق دو ماه بهمن و اسفند و همچنین عیدی بازنشستگان مذکور را ندارد. امید است با توجه به شرایط خاص به وجود آمده و به هر طریق ممکن دستور فرمایید مبالغ مصوب جدول شماره (۱۸) توسط سازمان برنامه و بودجه در اختیار صندوق مذکور قرار داده تا مشکل بازنشستگان فولاد مرتفع گردد.

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر