کد خبر: ۶۸۳۹۶۷۷
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹

باطنی گفت: هر چند آمار قطعی وجود ندارد، ولی بر اساس برخی از بررسی‌ها جراحی بینی در صدر جراحی‌های زیبایی‌های کشور است

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، حامد باطنی نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی در کنگره بین‌المللی جراحان پلاستیک که صبح امروز در بیمارستان حضرت فاطمه (س) برگزار شد، اظهار کرد: این کنگره یکم تا سوم اسفند ماه در بیمارستان حضرت فاطمه (س) با حضور اساتید و صاحب نظران داخل و خارج از کشور برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این کنگره شامل اولین کنگره زیبایی زنان و کنگره اعمال غیرتهاجمی در حوزه زیبایی است و تعداد زیادی جراحی زنده توسط اساتید برجسته در این کنگره برگزار و کارگاه‌های آموزشی را نیز خواهیم داشت.

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک در ارتباط با حوزه‌های علمی کنگره بین‌المللی جراحان پلاستیک گفت: یافته‌های جدید علم جراحی پلاستیک و زیبایی و ارائه آخرین تکنیک‌ها و مداخلات جراحی جهت بهبود روش‌ها و کاهش عوارض احتمالی با خدمات مناسب‌تر ترمیمی، زیبایی و بازسازی است.

وی گفت: در این کنگره زیبایی زنان، نواقص خلقتی مادرزادی و نازیبایی‌های هنگام تولد مطرح می‌شود و از آنجایی که تغییرات فیزیولوژی همچون بارداری و برخی بدخیمی‌ها می‌تواند سبب بروز نازیبایی شود، در این کنگره به آن پرداخته خواهد شد.

بیشترین آمار جراحی مربوط به زنان است

این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با اشاره به اینکه بیشترین مراجعات به جراحان پلاستیک و زیبایی را زنان تشکیل می‌دهند، گفت: البته مردان نیز به دلایل مختلفی گاهی مواقع کاندیدای جراحی‌های زیبایی هستند، اما بیشترین آمار جراحی مربوط به زنان است.

شایع‌ترین جراحی‌های زیبایی در کشور

باطنی گفت: در حال حاضر هر چند آمار قطعی وجود ندارد، ولی بر اساس برخی از بررسی‌ها جراحی بینی در صدر جراحی‌های زیبایی‌های کشور است، همراه با آن تزریق بوتاکس و فیلر شایع‌ترین آمار‌ها را در این زمینه به خود اختصاص می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه برای انجام هر اقدام پزشکی باید از لحاظ جسمی مناسبی وجود داشته باشد، گفت: حتی تزریق فیلر و بوتاکس نیز در این زمینه مستثنی نیست چرا که هیچ عملی برای همه انجام شدنی نیست و برخی از افراد که دارای بیماری‌هایی همچون بیماری سیستم عصبی و ضعف عضلانی هستند نباید بوتاکس برای آن‌ها انجام شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر