کد خبر: ۶۸۳۹۷۶۵
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
رئیس کل دادگستری استان زنجان تأکید کرد :

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت:همه بخشهای جامعه به این بیانیه به عنوان یک منشور باید نگاه کنند که دستگاه قضایی نیز از این امر مستثنی نیست یعنی این بیانیه یک پیمان نامه برای دستگاه قضایی است و با تمام وجود به دنبال عملی کردن آن خواهد بود.

تبلور نگاه عدالت‌ محور و منصفانه رهبر انقلاب در بیانیه گام دومبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان با تاکید بر اینکه این چهل سال با یاس و ناامیدی دشمن همراه بود،گفت: دشمن در این چهل سال به صورت مرتب القا می‌کرد و دائم به خودش امیدواری می‎‌داد که انقلاب اسلامی جشن چهل سالگی را مطلقا نخواهد دید اما همه اینها تنها توهمی بیش نبود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه دشمن نمی‌دانست که این انقلاب بر اساس یکسری آرمانهای دینی شکل گرفته و یک عبد صالح سکان‌دار اصلی آن است، گفت: در پس پرده پشتیبان انقلاب اسلامی یک امداد غیبی است، بنابراین دشمن تنها در خواب می‌تواند مانع پیشروی این انقلاب شود.

وی ادامه داد: ممکن است دشمن توانسته دست‌اندازهایی را پیش روی این انقلاب ایجاد کند اما نتوانسته کاری از پیش ببرد و ما اکنون با اقتدار وارد دهه پنجم شدیم و به امید خداوند انقلاب اسلامی با همین اقتدار، توان، حضور و مکتب به انقلاب حضرت ولیعصر(عج) متصل خواهد شد و این وعده امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است.

حجت‌الاسلام صادقی‌نیارکی با بیان اینکه دشمن از اینکه بتواند به این انقلاب آسیب بزند، کور خوانده است افزود: اقتدار جمهوری اسلامی یک واقعیت است، اینکه عده‌ای نمی‌خواهند این واقعیت را ببینند اشکال از خودشان است. اکنون هم دنیا متوجه ایران است و هم ایران در دنیا حرف دارد.

وی بیان کرد: این اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل رشد در این چهل سال است، در پایان چهل سالگی انقلاب مقام معظم رهبری یک تدبیری کرده و بیانیه مهمی را صادر کردند و اکنون همه باید درک کنند که ولایت فقیه چه نعمت بزرگی است یعنی اگر ما اکنون در دنیا حرفی برای گفتن داشته و انسجام و یکپارچگی در کشور داریم به برکت ولایت فقیه است.

عالی‌ترین مقام قضایی استان زنجان با اشاره به اینکه صدور بیانیه گام دوم انقلاب در این شرایط دنیا را مبهوت خود کرد، گفت: این موضوع نشان از قدرت نفوذ در مجامع بین‌المللی است، باید توجه داشت که چرا گام دوم انقلاب این همه مورد توجه دوستان و دشمنان قرار گرفته است؟ به طور یقین این موضوع نشان از عظمت جایگاه ولایت است.

وی با بیان اینکه چرا بیانیه رهبران سایر کشورها این همه دنیا را تکان نمی‌دهد، عنوان کرد: تحلیل واقع‌بینانه، دقیق، درست، منطقی و عینی از گذشته انقلاب که حتی ایرادات را هم مورد اشاره قرار می‌دهد، نشان از نگاه بلند مقام معظم رهبری است، هر منصفی که به این بیانیه نگاه کند خواهد گفت که صادر کننده این بیانیه انسان عادل و با انصافی است.

حجت‌الاسلام صادقی‌نیارکی با تاکید بر اینکه این نگاه دقیق به گذشته برطرف کردن آسیب‌ها و تهدیدات را می‌طلبد، اظهار کرد: باید نقاط قوت انقلاب در این چهل سال نیز تقویت شود، اکنون نقشه راه به صورت دقیق برای آینده انقلاب و برای انقلابیون، مسئولان و جوانان و مردم ترسیم شده است.

وی با اشاره به وظایف دستگاه قضایی در عمل به این بیایه عنوان کرد: همه بخشهای جامعه به این بیانیه به عنوان یک منشور باید نگاه کنند که دستگاه قضایی نیز از این امر مستثنی نیست یعنی این بیانیه یک پیمان نامه برای دستگاه قضایی است و با تمام وجود به دنبال عملی کردن آن خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان تصریح کرد: با تمام وجود برای اجرای عدالت در جامعه تلاش خواهیم کرد و در این راستا ذره‌ای عقب‌نشینی نخواهیم داشت.
 
انتهای پیام/ن
 
 

همه بخشهای جامعه به  بیانیه رهبر انقلاب  به عنوان یک منشور باید نگاه کنند

 
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر