کد خبر: ۶۸۳۹۸۲۰
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از قرائت ۹۰ درصد پلاک خودرو‌های عبوری در سامانه‌های ثبت تخلف کرمانشاه خبر داد.

قرائت ۹۰ درصد پلاک خودرو‌های عبوری در سامانه‌های ثبت تخلفبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  ،فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : در یک ماه گذشته ۱۱۴۵ مورد توسط سامانه ثبت تخلف عبور و مرور در استان کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه ۶۱.۳ درصد از سامانه‌های ثبت تخلف عبور و مرور در استان حدود ۵۰ درصد از تردد مسیر را رصد کرده اند، گفت : تنها در ۱۰.۲ درصد سامانه‌های ثبت تخلف عبور و مرور بیشتر از ۹۰ درصد پلاک خودرو‌های عبوری قرائت شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ادامه داد: از نظر توزیع تعداد پلاک خوانده شده به تعداد تردد ثبت شده، استان کرمانشاه پس از استان‌های گیلان، آذربایجان غربی و زنجان قرار گرفته است.

وی میانگین نسبت تعداد پلاک خوانده شده در سامانه‌های ثبت تخلف عبور و مرور و در استان گیلان را ۸۴.۸ درصد با تعداد ۴۴ سامانه و آذربایجان غربی را ۸۰.۲ درصد با ۱۸ سامانه اعلام کرد.

به گفته کرمی همچنین تعداد پلاک خوانده شده در سامانه‌های ثبت تخلف عبور و مرور به تردد ثبت شده در سامانه تردد شمار در زنجان ۶۷.۸ درصد با ۲۸ سامانه و در کرمانشاه ۶۵.۷ با ۱۱ دستگاه سامانه تردد شمار بوده است .

انتهای پیام/د

بررسی ۱۱۴۵ مورد توسط سامانه ثبت تخلف عبور و مرور

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر