کد خبر: ۶۸۳۹۸۷۱
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶

مدیر کل ثبت احوال استان زنجان گفت: از زمان آغار اجرای این طرح تا کنون ۶۲۴ هزار و ۷۱۱ فقره کارت هوشمند ملی برای جمعیت واجد شرایط این استان صادر شده که ۷۵.۴ درصد از کل جمعیت واجد شرایط را شامل می‌شود.

۷۵.۴ درصد زنجانی‌ها کارت هوشمند ملی گرفته اندبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، سید علی شفیعی مدیر کل ثبت احوال استان زنجان گفت: از ابتدای امسال ۱۳۱ هزار و ۷۸۷ فقره کارت هوشمند ملی برای متقاضیان واجد شرایط در این استان صادر شده که این رقم در دی ماه سال جاری با استقبال پر رنگ شهروندان با ۱۸ هزار ۷۳۸ فقره همراه بوده است.

وی اظهار داشت: آذرماه امسال نیز ۳ هزار و ۸۶۷ فقره کارت هوشمند ملی برای متقاضیان در این استان صادر شده که این رقم در آبان ماه ۳ هزار و ۳۱۷ فقره کارت بوده است.

شفیعی خاطرنشان کرد: بر اساس سرشماری سال ۹۵ جمعیت این استان یک میلیون ۵۷ هزار ۴۶۱ نفر است که از این تعداد ۸۲۸ هزار و ۱۶ نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی هستند.

وی بیان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد با نزدیک شدن به پایان سال و اتمام مهلت اعتبار کارت‌های کاغذی شمار ثبت نام شدگان کارت هوشمند ملی نسبت به ماه‌های گذشته روند افزایشی داشته است.

این مسئول ادامه داد: هم اکنون شمار ایستگاه‌های فعال کارت هوشمند ملی شامل ادارات تابعه، دفاتر پیشخوان دولت- دفاتر پست ۴۸ ایستگاه است که از این تعداد ۱۴ مورد شامل اداره‌های پست، ۱۱ واحد پست و ۱۵ دقتر پیشخوان دولتی و ۸ ایستگاه سیار را شامل می‌شود که آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است.

وی خاطر نشان کرد:کارت‌های هوشمند ملی با افزایش سطح دسترسی به اطلاعات افراد در دستگاه‌های مختلف دولتی و بخش خصوصی، تا حد امکان، نیاز به ارائه مدارک کاغذی و تردد مراجعان را بیش از گذشته کاهش خواهد داد.
 
انتهای پیام/ن
 
 

شمار ثبت نام شدگان کارت هوشمند ملی نسبت به ماه‌های گذشته در استان روند افزایشی داشته است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر