حاشیه‌نگاری گوینده شبکه‌ خبر از دیدار اخیر مردم آذربایجان با رهبر انقلاب

در این خیر حاشیه‌نگاری جالب زهرا خلیلی، گوینده شبکه‌ خبر، از دیدار ۲۹ بهمن مردم آذربایجان با حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای را می‌خوانید.

متن گوینده شبکه‌ خبر از دیدار ۲۹ بهمن مردم آذربایجان با رهبر انقلاب به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چند روز پیش در ۲۹ بهمن طبق سنوات گذشته حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای رهبر انقلاب به مناسبت قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶ با مردم آذربایجان دیدار کردند.

زهرا خلیلی، گوینده شبکه‌ خبر به عنوان شخصی که در این دیدار حضور داشت، یک حاشیه‌نگاری از این دیدار نوشته است که در ادامه آن را می‌خوانید.

« بی تاب بودم زودتر فردا برسد، صبح زود بیدار شدم و بعد از نماز، صبحانه نخورده عازم حسینیه شدم. هوا گرگ و میش بود، شوق دیدار داشتم، بخاطر نبود ترافیک خیلی زودتر از آنچه فکر می‌کردم به مقصد رسیدم و فکر می‌کردم جزو اولین نفراتی باشم که وارد حسینیه می‌شوم ولی این خوشی زیاد طول نکشید! زمانی که دیدم قبل از من آذربایجانی‌ها و تبریزی‌های غیرتمند و عاشق رهبر رسیده‌اند و صف طولانی‌ای تشکیل شده!

 فکر کردم این‌ها با طی حدود ٩-١٠ ساعت راه باز هم زودتر از من رسیده اند! انتظار داشتم خسته و خواب آلود باشند، اما آنچنان شاد بودند که خستگی را خسته می‌کردند.

در آن هوای سرد صبح تهران، با شیرینی و شیرکاکائو پذیرایی شدیم. یک پذیرایی ساده، مثل همان حسینیه ساده و بی‌آلایش که حالا محبت و عشق در آن موج میزد.

 چندین بار تجربه حضور در حسینیه را داشتم ولی هر بار آنجا باز هم برایم تازگی داشت. از دیدن تبریزی‌های پر شور و هم استانی‌ها و همشهری‌هایم خرسند شدم، خصوصا از دیدن خانواده شهدا و دوستان، علی الخصوص همسر محترم شهید تجلایی، بزرگمرد لشگر عاشورا.»

متن گوینده شبکه‌ خبر از دیدار ۲۹ بهمن مردم آذربایجان با رهبر انقلاب

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار