کد خبر: ۶۸۴۵۷۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

برخورد جدی اتحادیه با برگزاری مراسم مختلط/ افزایش قیمتی برای تالار‌های عروسی نداریمیک مقام مسئول گفت: تفاوت قیمت تالار‌های پذیرایی به دلیل ارائه خدمات مختلف از سوی واحد‌هاست.

خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی در گفت وگو با خبرنگار  صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  از برخورد جدی نیروی انتظامی و اتحادیه با تالارهای برگزارکننده جشن‌های مختلط خبر داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در تالار‌ها غذا‌هایی همچون میگو و خرچنگ سرو می‌شود یا خیر اظهار کرد: غذای میگو  جزو غذای دریایی و حلال است، اما از سرو غذای خرچنگ اطلاعی ندارم.


بیشتر بخوانید: یک شب تالار برای عروسی چند؟ 


ابراهیمی نیا با بیان اینکه افزایش قیمتی برای تالار‌های عروسی تا پایان سال نداریم گفت: هم اکنون کمتر از هزار واحد تالار‌های عروسی در تهران فعالیت می‌کنند.

رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی از افزایش گرایش مردم به برگزاری مراسمات در باغ تالار‌های اطراف تهران خبر داد.

ابراهیمی نیا صنف عکاسان و فیلمبرداران را در ارتباط تنگاتنگ با صنف تالارهای پذیرایی دانست و گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات  این صنف حضور تصویربرداران فاقد مجوز فعالیت و یا پروانه کسب در تالارهای پذیرایی است، برای رفع این مشکل با اتحادیه عکاسان قراردادی امضا کردیم که پیرو آن  عکاسان و فیلمبردارانی که در مراسم حضور می‌یابند ملزم به داشتن پروانه کسب خواهند بود این موضوع در قالب بخشنامه ای  به تمامی تالار‌های پذیرایی ابلاغ  شده است.

وی اشاره به اینکه تفاوت قیمت تالار‌های پذیرایی به دلیل ارائه خدمات مختلف از سوی واحد‌ها بوجود می‌آید بیان کرد: خدماتی که تالار‌های پذیرایی به متقاضیان ارائه می‌دهند کار‌های هنرمندانه‌ای است که بنا به درخواست آن‌ها صورت می‌گیرد لذا تالار‌ها قیمت برآورد شده خود را به اتحادیه ارائه می‌کنند تا ضمن بررسی از جانب کمسیون مستقر در اتحادیه قیمت پیشنهادی به صورت نهایی تأیید شود.

ابراهیمی نیا در پایان با بیان اینکه ثابت بودن نرخ ورودی تالار‌های پذیرایی ممتاز را ظلم به این واحد‌ها می‌دانیم یادآوری کرد: اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس به صورت آنلاین در خدمت مشتریان است تا به کوچکترین شکایات در کمتر از ۲۴ ساعت رسیدگی کند.

انتهای پیام/

افزایش گرایش مردم به باغ تالارهای اطراف تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر