کد خبر: ۶۸۵۳۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
کد خبر : ۶۸۵۳۶۳۲
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: هزار و ۴۳ میلیارد تومان از هزار و ۹۵ میلیارد تومان از اعتبارات تملک و درایی یعنی حدود ۵۰ درصد به این استان تخصیص پیدا کرده است.

هزارو ۴۳ میلیارد تومان اعتبارات تملک و دارایی به استان تخصیص یافتبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، غلامرضا مالکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان   اظهار داشت: کل اعتبارات ابلاغی تملک و هزینه‌ای سال ۹۷ که تاکنون ابلاغ شده ۲ هزار و ۵۰۷ میلیارد تومان بوده که از این عدد ۲ هزار و ۹۵ میلیارد تومان مربوط به اعتبارات تملک و دارایی استانی است.

وی ادامه داد: آنچه بر اساس جدول ۱۰ یک قانون بودجه در ابتدای امسال اعلام شد هزار و ۵۰۳ میلیارد تومان بود و بقیه در ردیف‌های مختلف توزیع شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: اعتبارات بازارچه‌های مرزی یک میلیارد تومان، اعتبارات ماده ۲۳ قانون رسیدگی به تخلفات ویژه رانندگی سه میلیارد تومان، اعتبارات موضوع قانون استفاده متوازن ۹۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، اعتبارات متفرقه ۹ میلیارد تومان و اعتبارات مدیریت بحران ماده ۱۰ و ۱۲؛ ۱۰۰ میلیارد تومان، اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب ۱۰۹ میلیارد تومان و ... اضافه شد.

وی ادامه داد: در مجموع اعتبارات تملک از هزار و ۵۳۰ میلیارد تومان به ۲ هزار و ۹۵ میلیارد تومان افزایش یافت.

مالکی تصریح کرد: از ۲ هزار و ۹۵ میلیارد تومان اعتبارات تملک و دارایی سال ۹۷ سیستان و بلوچستان حدود ۵۰ درصد یعنی هزار و ۴۳ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرده و ۸۳۶ میلیارد تومان در قالب اسناد خزانه و ۲۶۷ میلیارد تومان به صورت نقدی ابلاغ و از این مبلغ ۲۰۷ میلیارد تومان به خزانه استان واریز شده است.

وی ادامه داد: اعتبارات هزینه‌ای امسال ۳۵۷ میلیارد تومان بود که تاکنون با رشد ۱۵ درصدی به ۴۱۲ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مجموع تخصیص اعتبارات هزینه‌ای ۸۸ درصد و ۸۳ درصد از طریق خزانه نقدینگی داشته است.

وی بیان کرد: به استناد حکم بودجه‌ای که دولت برای ایجاد، تثبیت اشتغال و سیاست‌های بازار کار در نظر گرفته است بند الف. تبصره ۱۸ به دولت اجازه می‌دهد برای اجرای طرح اشتغال گسترده و مولد علاوه بر ۳۰ هزار میلیارد ریال ردیف ۵۵۰ هزار جدول ۹ بودجه ۲۰ درصد از سر جمع اعتبارات استانی را کم کرده و تحت ستون در جدول ۱۰ یک قانون بودجه در آورده که ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و کمک‌های فنی اعتباری یارانه و تسهیلات و ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اشتغال است.

انتهای پیام/ع

اختصاص اعتبارات تملک و دارایی به استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ