کد خبر: ۶۸۵۶۲۷۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
کد خبر : ۶۸۵۶۲۷۴
گروه : همدان » همدان

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش همدان از برگزاری  سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر استان خبر داد.

برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان در همدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، عبدالله جعفری، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش همدان با اشاره به اینکه سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی پسران دانش‌آموز استان نیمه دوم اسفند در رشته‌های تنیس روی میز، فوتسال، شطرنج و بدمینتون برگزار می‌شود گفت: رقابت‌های ورزشی پسران هم به‌زودی آغاز می‌شود.

وی افزود: با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی سال و تعطیلی مدارس، رشته‌های بسکتبال، طناب زنی، هندبال دوومیدانی، ژیمناستیک، فوتبال شنا، ورزش کبدی و کشتی پهلوانی و باستانی هم فروردین برگزار می‌شود.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانش آموزان پسر استان در قالب 160 تیم شامل هزار و 682 نفر با احتساب مربی و سرپرست با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

جعفری بیان کرد: سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دختران دانش‌آموز هم از دهه فجر آغازشده و تا 16 اسفند ادامه می‌یابد و هزار و 445 نفر در قالب 155 تیم با یکدیگر رقابت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان استان همدان با رویکرد مدرسه قهرمان و کانون قهرمان برگزارشده و 3 هزار و 700 دانش‌آموز، مربی و سرپرست در آن شرکت کرده‌اند.

جعفری گفت: مرحله کشوری مسابقات هم پس از ماه مبارک رمضان و تعطیلی مدارس برگزار و افراد و تیم‌های برگزیده در مرحله استانی به آن اعزام می‌شوند، اما هنوز استان میزبان مشخص نشده و آموزش و پرورش همدان هم برای میزبانی مسابقات اعلام آمادگی کرده است.

وی با اشاره به موفقیت اخیر آموزش و پررش همدان هم بیان کرد: هیئت ورزش دانش‌آموزی استان در ارزیابی فدراسیون عالی وزارت آموزش و پرورش توانسته مقام برتر را به خود اختصاص دهد.

جعفری اعلام کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، اعزام به مسابقات، میزبانی از جشنواره‌ها و رقابت‌ها و حضور فعال در عرصه‌های تعریف‌شده فدراسیون و هیئت از مهم‌ترین دلایل کسب این مقام بوده است.

انتهای پیام/ج

برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان در همدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر