کد خبر: ۶۸۵۸۹۹۲
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷

مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۷۰۴ طرح اشتغال روستایی پرداخت شده است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، ناصر شفیع آبادی مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد ۲ هزار و ۵۳۷ شغل به ۷۰۴ طرح اشتغال روستایی پرداخت شده است.

شفیع آبادی با اشاره به طرح‌های اشتغال روستایی به تفکیک دستگاه‌های اجرایی، افزود: جهاد کشاورزی مبلغ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال برای اشتغال هزار و ۶۰۲ نفر با ۳۰۴ طرح، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ۹۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اشتغال ۲۴۶ نفر با ۱۱۰ طرح، حوزه صنعت، معدن و تجارت استان ۱۸۱ میلیارد ریال برای اشتغال ۶۴۱ نفر با ۲۳۶ طرح، حوزه ورزش و جوانان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای اشتغال پنج نفر با ۲ طرح و حوزه فناوری و اطلاعات ۱۴ میلیارد ریال برای اشتغال ۴۳ نفر با ۵۲ طرح دریافت کرده اند.

این مسئول اضافه کرد: اعتبارات اشتغال روستایی استان در مرحله اول حدود ۹۳۰ میلیارد ریال بود که با عملکرد خوب استان بیشتر از سهم اولیه به میزان یک هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال جذب شد.

شفیع آبادی افزود: در مرحله دوم ۸۳۰ میلیارد ریال اعتبار ابلاغ شده که صرفا برای دستگاه‌های حمایتی یعنی کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید است و هم اکنون از طریق دستگاه‌های حمایتی و کارگروه‌های ملی اجرا می‌شود.

این مسئول گفت: هنوز اعتبارات مرحله سوم اشتغال روستایی ابلاغ نشده است و منتظریم تا این اعتبارات بعد از نظر ناظر عالی به استان‌ها ابلاغ شود.

وی افزود: به محض ابلاغ این اعتبارات از طریق جراید و رسانه‌ها اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت و از مردم انتظار می‌رود از طریق دستگاه‌های اجرایی برای دریافت این تسهیلات پیگیری کنند.

استان قزوین در سال جاری ایجاد ۱۸ هزار شغل جدید را تعهد کرده است.

انتهای پیام/ک

پرداخت بیش از هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر