کد خبر: ۶۸۵۹۸۶۵
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲

در پانزدهمین روز از اسفند ماه سال جاری به مناسبت روز درختکاری ۲۴ اصله نهال توسط جمعی از نونهالان مهد‌های کودک سطح شهرستان در محوطه اطراف شهربازی کامیاران کاشته شد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج  ، هرسال به مناسبت روز درختکاری رییس و پرسنل بهزیستی طی مراسمی با همراهی نونهالان مهد‌های کودک به کاشت درختان همت گمارده و بر سعی و تلاش در حفظ و توسعه طراوت و سرسبزی طبیعت تاکید می‌نمایند.

در اسفند ماه سال جاری نیز مراسمی با حضور رییس و چندتن از پرسنل بهزیستی در این خصوص برگزار گردید و تعداد ۲۰ اصله نهال درخت با دستان کوچک و دل‌های بزرگ نونهالان مهد‌های کودک امید و بارین در زمین‌های اطراف کاشته شد و به دامنه سبز افزوده گردید.

حبیب الله ابراهیمی رییس اداره بهزیستی شهرستان کامیاران  در  این مراسم بعد از معرفی روز درختکاری و اهمیت کاشت درخت و نهال، کودکان را به دوستی با طبیعت و مراقبت از گل‌ها و گیاهان در محیط زندگی خود تشویق نمود و افزود: با اجرای چنین مراسماتی کودکان به حفاظت و حراست از طبیعت تشویق می‌شوند و هریک نهالی را در دل خاک می‌کارند تا برای آیندگان میراثی گرانبها به جای گذارند و سبزی این صنعت را گسترش دهند.

در پایان کودکان، با اجرای سرودی دسته جمعی در خصوص درخت و درختکاری به نشاط و سبزی مراسم افزودند.

انتهای پیام/ع

غرس نهال  توسط نونهالان کامیارانی 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر