کد خبر: ۶۸۶۱۷۳۶
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
کد خبر : ۶۸۶۱۷۳۶
گروه : گیلان » رشت
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان خبر داد:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان گفت: فرآورده‌های نفتی برای تامین نیاز شهروندان و مسافران در ایام نوروز ذخیره سازی شده است و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

شهروندان و گردشگران در ایام نوروز نگران تامین سوخت خودرو نباشندبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، علی اصغر عباسی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان گفت: تمهیدات لازم برای تامین و ذخیره سازی سوخت مورد نیاز در تعطیلات نوروز اندیشیده شده است و فرآورده‌های نفتی برای تامین نیاز شهروندان و مسافران در ایام نوروز ذخیره سازی شده است و هیچ نگرانی در این زمینه در استان وجود ندارد.

وی، با اشاره به آغاز گشت نوروزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان از ۱۵ اسفند در سراسر استان، افزود: ۶ اکیپ ۲ نفره تا ۱۵ فروردین ۹۸ با همکاری انجمن صنفی جایگاه داران بر نحوه توزیع فرآورده‌های نفتی در جایگاه‌ها نظارت مستمر خواهند داشت.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان گفت: با توجه به حضور مسافران در ایام نوروزی در استان میزان ذخایر فرآورده‌های نفتی مطلوب است.

علی اصغر عباسی افزود: روزانه به طور میانگین ۳ میلیون و ۴۰۰ لیتر بنزین در گیلان مصرف می‌شود که در ایام نوروز این میزان به ۶ میلیون لیتر می‌رسد.

وی با اشاره به مصرف روزانه ۹۰۰ مترمکعب گاز مایع در گیلان گفت: این میزان مصرف در ایام نوروز به هزار و ۱۰۰ متر مکعب در روز خواهد رسید.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان میزان مصرف روزانه گازوئیل در استان را یک میلیون لیتر اعلام کرد و افزود: مصرف این سوخت درایام نوروز تغییری نخواهد کرد.

علی اصغر عباسی تصریح کرد: در حال حاضر گیلان ۱۲۰ جایگاه عرضه بنزین و گازوئیل و ۱۰۰ جایگاه گاز عرضه سوخت گاز مایع دارد.

 

انتهای پیام/م.ع

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گیلان از تامین و ذخیره سازی سوخت در تعطیلات نوروز خبر داد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر