کد خبر: ۶۸۶۴۵۹۲
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
کد خبر : ۶۸۶۴۵۹۲

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد گفت: هشتمین جلسه شورای ترافیک شهرستان مهاباد برگزار شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، سرهنگ کاظمی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد در هشتمین جلسه شورای ترافیک این شهرستان گفت: خط کشی معابر و ترسیم علایم هشداری در بسیاری از خیابان‌های این شهر نیازمند نوسازی است و در آستانه سال نو و پذیرایی مهاباد از میهمانان نوروزی این امر باید به زودی محقق شود.

وی با اشاره به اینکه در برخی از میدان‌ها و خیابان‌های اصلی مهاباد پارک خودرو‌ها به صورت غیرقانونی (دوبل) صورت می‌گیرد، افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد باید به دوربین کنترل ترافیکی سیار (نصب بر روی خودرو) مجهز شود تا اعمال قانون در این موارد بهتر انجام شود.

دبیر شورای ترافیک مهاباد نیز گفت: در جلسات گذشته طرح ادغام تاکسی تلفنی‌های روستایی و شهری در این شورا در دست بررسی بود که با توجه به مخالفت ها، اجرای این طرح ممنوع شد.

هاشم کیانی افزود: با توجه به اینکه تاکسیرانی مهاباد مجهز به شبکه بیسم است، در راستای حمایت از رانندگان تاکسی از فعالیت شرکت ماکسیم جلوگیری می‌شود.

وی اضافه کرد: هرگونه خرید و فروش تاکسی‌های تلفنی نیز ممنوع بوده و کسانی که قصد تغییر و تحولی در این زمینه دارند در فرصتی که برای آن در نظر گرفته شده است، باید نقل و انتقالات را انجام دهند.

مشکل ساکنان محله گمرک، ۲ طرفه کردن خیابان سرداران، مشکلات پیرامون احداث سرعت گیر‌ها در محور‌های شهری و بین شهری و مشکل سوخت کارخانه آسفالت شهرداری مهاباد از جمله مهمترین مباحث مطرح شده در آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان مهاباد بود.

در ادامه صنعتی معاون برنامه ریزی فرمانداری مهاباد بر دقت وبرنامه ریزی کافی در نقاط پر ترافیک شهرستان تاکید نمود واشاره کرد که باید در صدد کاهش ترافیک در نقاط خاصی در شهر باشیم. وی با تاکید بر اجرای هر چه بهتر مصوبات شورای ترافیک گفت که تعجیل در اجرای مصوبات در روان سازی ترافیک شهر واجرای هرچه بهتر قوانین راهنمایی و رانندگی در شهرستان حایز اهمیت است.

انتهای پیام/ج

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان مهاباد 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر