کد خبر: ۶۸۶۷۲۳۱
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۴

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان گفت: کشور ما برای آمریکا در زمان پهلوی، مهره برنده بود اما با پیروزی انقلاب اسلامی، تمام نقشه های شیطان بزرگ نقش بر آب شد.

میرعبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان در ویژه برنامه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر با حضور کاروان های راهیان نور برگزار شد، در گفتگوبا خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا تصمیم گرفت که از توام قوای خود برای نابودی انقلاب اسلامی استفاده کند، چرا که ایران تمام معادلات منطقه را تغییر داده بود و کشور ما برای آمریکا در زمان پهلوی، مهره برنده بود .

وی ادامه داد: آمریکا معتقد بود که انقلاب اسلامی، فقط انقلاب ایران نیست بلکه انقلاب عقیده است و قابل صدور به خارج از کشور است و به همین دلیل، بعد از شکست در طرح کودتا، تصمیم گرفت از طریق رژیم بعث عراق به کشورمان حمله کند و سال 59 به طور رسمی، حمله به ایران از سوی رژیم بعث عراق آغاز گردید.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان افزود: مردم غیور خوزستان عهد و پیمان بستند که در مقابل رژیم بعث عراق بایستند، هر چند که اوایل جنگ، برخی از نقاط کشورمان در تجاوز دشمن قرار گرفت اما رزمندگان اسلام در مقابل رژیم کفر ایستادند و در نهایت سال ۶۱ خرمشهر آزاد شد و در طول هشت سال دفاع مقدس، شاهد بودیم که رزمندگان و شهدا با تمام توان ایستادگی و مقاومت نمودند و در نهایت پیروز شدیم.

حاجتی با اشاره به اینکه  تمام استکبار جهانی در تلاش هستند که مانع از صدور انقلاب اسلامی و نابودی اسلام شوند، گفت: مستکبران تلاش کردند که با ایجاد ناامنی در سوریه، بتوانند حکومت دراین کشور را از آن خود کنند اما با دلیرمردانی همچون بسیج مردمی در سوریه و مدافعان حرم ایرانی، شاهد بودیم که سوریه هم از نفوذ امریکایی ها خارج شد و اکنون اکثر کشورها اصرار دارند که سفارت خود را در این کشور دوباره بگشایند.

وی افزود: شهیدان ما، خوزستان را محلی برای شهادت خود قرار دادند و اکنون شاهد هستیم که مناطق عملیاتی این استان، قدمگاه و  زیارتگاه شهدا و انسان های نورانی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) گفت: دشمنان انقلاب اسلامی مدام تاکید داشتند که ایران، چهلمین سالگرد پیروزی خود را نخواهد دید اما دیدیم که دوباره شکست خوردند و توطئه هایشان نقش بر آب شد.

حاجتی افزود: دیدار رئیس جمهور ایران با مسئولان عراق، یک دهن کجی به امریکا و قدرت هایی است که بمب اتم دارند اما این مقاومت و پایداری بوده است که باعث بیرون راندن چنین مستکبرانی از سطح منطقه شده است.

وی ادامه داد: ایران بدون اتکاء به دشمنان، به علم دانش هسته ای دست یافت و در حوزه های مختلف علمی، ورزشی و... افتخارات زیادی را در سطح جهان کسب نموده است و ایران بدون وابستگی به غرب، به صنعت و تکنولوژِی دست یافته است که همه به برکت خون شهداست و این یعنی اینکه، ایران به عنوان یک الگوی در سطح جهانی در حال معرفی شدن است.

انتهای پیام/ د

برهم زدن معادلات آمریکا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر