کد خبر: ۶۸۶۷۵۹۱
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴

مدیرکل ورزش و جوانان استان تنیس روی میز را از بهترین رشته‌ها برای همگانی کردن ورزش عنوان کرد.

تنیس روی میز از بهترین رشته‌ها برای همگانی کردن ورزشبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ علی خلیلی در مجمع عمومی سالیانه هیات تنیس زنجان با بیان اینکه تنیس روی میز از جمله بهترین رشته‌ها برای همگانی کردن آن در بین مردم است، اظهار کرد: قهرمان پروری و استعدادیابی با همگانی کردن این رشته ورزشی امکانپذیر خواهد شد در حالی که بسیاری از رشته‌های دیگر چنین امکانی را ندارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه طی سالیان گذشته باشگاه‌های خصوصی بسیار متعددی در این رشته ورزشی ایجاد شده بود، خاطرنشان کرد:، اما در حال حاضر شاهد کمرنگ شدن حضور باشگاه‌های ورزشی در این رشته هستیم.

وی با بیان اینکه توسعه همگانی و استعدادیابی با حضور باشگاه‌ها در این رشته ورزشی فرصتی بود که در گذشته وجود داشت، خاطرنشان کرد: باید در راستای خصوصی سازی باشگاه‌ها گام برداشت که در این راستا پیشکسوتان نقش مهمی را برعهده دارند.

خلیلی با اشاره به اینکه باید در راستای ایجاد خانه‌های ورزشی در همه روستا‌ها حرکت شود، ابراز کرد: اگر شرایط برای کودکان و نوجوانان روستایی برای آموزش در رشته تنیس روی میز فراهم شود آینده این رشته ورزشی نیز خود به خود وضعیت مطلوب خواهد داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه اعتمادسازی و صرف هزینه‌های محسوس منجر به جذب کمک‌های خیران خواهد شد، ابراز کرد: باید این فرهنگ در جامعه فراگیر شود و خیرات تجهیزات غیرنقدی در بین عموم مردم نیز صورت گیرد.

 

انتهای پیام/ا

 

استعدادیابی با همگانی کردن این رشته ورزشی امکانپذیر خواهد شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر