کد خبر: ۶۸۶۸۲۹۴
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸

سازمان تدارکات پزشکی اعلام کرد: با توجه به ضرورت انبارگردانی، داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی روز ۲۹ اسفند تعطیل است.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، داروخانه مرکزی هلال احمر در روز ۲۹ اسفند ماه به دلیل انبارگردانی تعطیل و در ایام تعطیل رسمی نوروز ۹۸ از ساعت ۸ تا ۱۳ و در روز‌های غیر تعطیل از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶:۳۰ فعالیت می‌کند. داروخانه مرکزی شماره ۲ تهرانپارس در تعطیلات رسمی ایام نوروز بسته است، اما در روز‌های غیر تعطیل از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳ فعال خواهد بود.

همچنین داروخانه کیش نیز در ایام تعطیل بسته است و در روز‌ها غیر تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۳:۳۰ و ۱۷ تا ۲۲ باز خواهد بود.

همچنین روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی اعلام کرد: تأیید نسخه‌های بیمه سلامت و تامین اجتماعی در روز‌های غیر تعطیل نوروز از ساعت ۸ تا ۱۳ انجام خواهد شد.

براساس این اعلام، همچنین تأیید نسخه‌های بیمه ارتش در ساعت کاری نوروز داروخانه مرکزی فعال است.

داروخانه‌های هلال احمر دارو‌های مورد نیاز گروه‌های بیماران خاص، شیمی درمانی، MS، عمومی، پیوندی، دیالیزی، متابولیک و سفارشی (همه گروه ها) را تأمین و در بین آنان توزیع می‌کند.

این داروخانه‌ها به دلیل ویژگی‌هایی از جمله وجود نیرو‌های مجرب و متعهد، کنترل و نظارت دقیق و همچنین تامین و توزیع به موقع و مطمئن دارو‌های مورد نیاز بیماران و از سویی به واسطه توزیع دارو‌های ویژه با کیفیت مناسب و بعضاً کمیاب و همچنین دارو‌های پرونده‌ای از نقش و اهمیت انکارناپذیری در نظام توزیع داور برخوردار هستند.

اکثر دارو‌هایی که در این داروخانه‌ها عرضه می‌شود، تحت پوشش بیمه‌های جاری کشور هستند.


بیشتر بخوانید: آدرس و ساعت کاری داروخانه‌های هلال احمر تهران


در این داروخانه ارائه دارو‌های خاص، دایر کردن شعبه‌ای از بانک در داخل داروخانه، نصب دستگاه خودپرداز، بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، پاسخگویی و تکریم مراجعه کنندگان، استقرار نمایندگان سازمان‌های بیمه گر شامل تامین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت و نیرو‌های مسلح در داروخانه با هدف رفع مشکلات احتمالی مراجعه کنندگان و نیز ایجاد امکانات رفاهی تلاش می‌شود تا به رغم حجم بالای مراجعین و بیماران، مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممکن انجام پذیرد.

انتهای پیام/

تعطیلی داروخانه مرکزی هلال احمر در ۲۹ اسفند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر