کد خبر: ۶۸۶۹۰۳۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸

مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: باحضور خانواده ها، از ۸ دانش آموز رتبه زیر یکهزار کنکور سراسری از دبیرستان شاهد جواهر بهبهانی تجلیل به عمل آمد.

عبدی پور، مدیر آموزش و پرورش بهبهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، بیان داشت: با حضور دانش آموزان، خانواده‌ها و کارکنان دبیرستان متوسطه دوره دوم شاهد امام جواهر بهبهانی، آیین تجلیل از ۸ پذیرفته شده کنکور سراسری با رتبه زیر یکهزار برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم از تلاش و زحمات دانش آموزان دیروز و دانشجویان امروز و اولیاء دلسوز آنان به عنوان همراهان و حامیان حقیقی فرزندان خود، قدرانی شد.

عبدی پور ادامه داد: برگزاری این برنامه‌های تشویقی می‌تواند الگوی علمی موفق و زمینه ساز کوشش و تلاش بیشتر در سایر دانش آموزان در امر تحصیل باشد.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از زحمات مدیریت، معاونین، دبیران پرتلاش و اولیاء دلسوز دانش آموزان دبیرستان شاهد جواهر بهبهانی که نقش ارزنده‌ای در کسب این موفقیت آموزشی داشته اند، تشکر کرد.

یحیی قدری، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش بهبهان نیز بیان داشت: همراهی و همدلی اولیاء با فرزندانشان در امر تحصیل به خصوص آزمون استرس زا و رقابتی کنکور، نقش مهمی در موفقیت علمی آنان داشته و این نقش اثرگذار را بیشتر مادران ایفا می‌کنند.

وی افزود: مادران با همراهی و همدلی، در موفقیت فرزندان شان نقش کلیدی دارند و برقراری ارتباط موثر و دوستانه با فرزندان و فراهم کردن شرایط مناسب برای مطالعه و آمادگی درسی و کنکوری دانش آموزان از مهمترین وظایف خانواده‌ها است.

انتهای پیام/م

برپایی مراسم قدر دانی از دانش آموزان برتر بهبهان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر