کد خبر: ۶۸۶۹۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
سرپرست معاونت امور گمرکی شهید رجایی بندرعباس خبر داد؛

سرپرست معاونت امور گمرکی شهید رجایی بندرعباس از ترخیص ۶۱۰ کانتینر گوشت وارداتی در دوماه اخیر خبر داد.

ترخیص ۶۱۰ کانتینر گوشت وارداتی از گمرک شهید رجاییبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سعید میرزایی دوستان سرپرست معاونت امور گمرکی شهید رجایی بندرعباس، در رابطه با تعداد کانتینر‌های دپو شده لوازم یدکی در گمرک شهید رجایی بندرعباس، عنوان کرد: این کانتینر‌ها دو بخش دارد؛ تعدادی از آن‌ها به گمرک اظهار نشده و در منطقه ویژه دپو هستند و بخش دیگری نیز اظهار شده و تشریفات ترخیص آن‌ها در گمرک در جریان است.

وی در خصوص واردات گوشت اظهارکرد: در این زمینه مشکلاتی وجود داشته است که کالا به گمرک اظهار نشده بود و علت معطلی هم مربوط به اخذ اسناد بانکی و مجوز‌ها بود؛ پس از انعکاس مشکلات همه ارگان‌ها ورود کرده و در حال حاضر نیز مجوز دامپزشکی در اسرع وقت صادر می‌شود و مسائل نقل و انتقال بانکی در حداقل زمان ممکن صورت می‌گیرد.

میرزایی دوستان اظهار کرد: طی دو ماه اخیر ۶۱۰ کانتینر گوشت وارداتی از گمرک ترخیص شده که بالغ بر ۱۵ هزار تن اعلام شده است.

وی ضمن اعلام آمادگی برای تسریع در ترخیص واردات کالا‌های اساسی بیان کرد: با اختیاراتی که داریم اگر در این زمینه مشکلی وجود داشته باشد به سرعت اجازه ترخیص صادر خواهد شد تا خللی در تنظیم بازار ایجاد نشود.

ضمن اینکه ۹۹ درصد از گوشت‌های وارداتی پس از اظهار به گمرک در کمتر از یک ساعت به درب خروج جهت بارگیری هدایت شده است.

انتهای پیام/ب

گوشت های وارداتی ترخیص شده از گمرک شهید رجایی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر