کد خبر: ۶۸۷۴۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
کد خبر : ۶۸۷۴۴۵۶
سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

جهانپور گفت: وزیر بهداشت نمایندگان ویژه خود را برای بررسی سطح ارائه خدمات درمانی به مردم مناطق سیل‌زده اعزام کرده است.

اعزام نمایندگان ویژه وزیر بهداشت به مناطق سیل زده جهت بررسی اوضاع / پرواز شش بالگرد جهت انتقال مادران باردار و بیمار تنفسیکیانوش جهانپور سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: از همان ساعات اولیه بارش نزولات آسمانی و مشکلاتی که در استان‌های گلستان، شمال سمنان و خراسان شمالی به وجود آمد، وزیر بهداشت به صورت مستمر امور مربوط به سیل‌زدگان را از طریق گروه‌های مدیریت‌ بحرانی که در دانشگاه‌های علوم پزشکی گلستان تشکیل شده است، پیگیری کرد. 

جهانپور ادامه داد: باتوجه به ابعاد حادثه صبح امروز وزیر بهداشت معاون درمان این وزارتخانه و رئیس سازمان اورژانس کشور را به نمایندگی خود برای مدیریت و پیشگیری از وقوع بحران سلامت به این مناطق اعزام کرده است تا سطح رسیدگی  و ارائه خدمات بهداشتی درمانی ویژه به مردم سیل زده این سه استان ارتقا پیدا کند.

سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت تاکید کرد: نمایندگان وزیر بهداشت در مناطق سیل‌زده حاضر می‌شوند و با هدف ارتقای رسیدگی به مردم و پیشگیری از بروز مشکل گزارش‌های لحظه‌ای خود را برای وزیر بهداشت ارسال می‌کنند.

در حوزه سلامت هیچ بحرانی نداریم

وی ادامه داد: ستاد مدیریت بحران اورژانس گلستان تا ظهر امروز حداقل ۶ بالگرد برای انتقال مادران باردار و یک بیمار تنفسی به محل اعزام کرده است و در حال حاضر در استان گلستان از نظر سلامت هیچ بحرانی نداریم.

جهانپور بیان کرد: برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکلی در حوزه سلامت نمایندگان ویژه به منطقه اعزام و ستاد ویژه‌ای تشکیل شده است تا با رویکرد پیشگیرانه؛ انشالله هیچ مشکلی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان در منطقه نداشته‌ باشیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر