کد خبر: ۶۸۷۶۲۰۵
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت: مسوولان استانی در راستای حمایت از سرمایه گذاران تلاش می کنند و این اقدام با هدف رونق تولید و اشتغال انجام می شود.

حمایت از سرمایه گذاران در اردبیل مقدمه ای برای رونق تولید استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل افزود: بیشتر سرمایه گذارانی که در استان سرمایه گذاری می کنند خود به این موضوع اذعان کرده و از حمایت های مسوولان استانی در این خصوص ابراز رضایت دارند.

وی با بیان اینکه اقداماتی چون رفع موانع تولید و اختصاص تسهیلات به سرمایه گذاران در استان با جدیت دنبال می شود ، گفت: در این خصوص عملیات اجرایی بسیاری از پروژه های راکد استان از جمله پایاب سد گیوی با جذب اعتبار از محل سفر رئیس سازمان برنامه وبودجه به استان آغاز می شود.

استاندار اردبیل ادامه داد : برای اجرای پایاب سد گیوی 220 میلیارد تومان اعتبار جذب شده و مناقصه پیمانکار نیز انجام گرفته است.

بهنام جو به دیگر اقدامات انجام گرفته در راستای رونق سرمایه گذاری و تولید در استان اشاره کرد و افزود: در روزهای آغاز سال جاری عملیات اجرایی کارخانه تولید پیچ خودروی کابینتی در شهرستان کوثر با اشتغالزایی برای ۴۰۰ نفر آغاز شده است.

وی اظهار داشت : ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای این سرمایه گذار مصوب شده و بر اساس گفته سرمایه گذار این کارخانه تا شش ماه دیگر به بهره برداری می رسد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه تلاش می شود تمام نقاط استان به صورت متوازن در بحث سرمایه گذاری توسعه یابد، افزود: مقرر شده جلسات اقتصاد مقاومتی به صورت دوره ای در هر یک از شهرستان ها برگزار و متناسب با پتانسیل های منطقه سرمایه گذاری های لازم در آن انجام شود.

وی بیان کرد: توسعه گلخانه در شمال استان و راه اندازی کارگاه های فرش دست بافت در جنوب استان نمونه ای از اقداماتی است که با هدف رونق تولید و اشتغال در تمام نقاط استان انجام می شود.

بهنام جو در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه ریزی برای توسعه بخش های فرهنگی استان اشاره کرد و گفت: در این راستا تمام بررسی ها در خصوص طلاق ، اعتیاد ، نزاع و آسیب های اجتماعی دیگر  توسط دانشگاه محقق اردبیلی جمع آوری شده است تا برنامه ریزی های بعدی بر پایه آن انجام شود.

وی در خصوص ارتقای سلامت عمومی نیز گفت: در این راستا سند جامع سلامت توسط دانشگاه علوم پزشکی تدوین شده است.
انتهای پیام/ح

صحبت های استاندار اردبیل در خصوص حمایت از سرمایه گذاران در اردبیل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر