کد خبر: ۶۸۷۸۶۷۰
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
کد خبر : ۶۸۷۸۶۷۰
گروه : زنجان » زنجان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت:شرکت آبفای استان زنجان آمادگی کامل دارد تا در صورت تداوم بارش‌ها به خدمت رسانی و مدیریت بحران بپردازد.

آمادگی کامل شرکت آبفای استان زنجان در صورت تداوم بارش‌هابه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ،به نقل از روابط عمومی ؛ جزء قاسمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در نشست فوق العاده مدیریت بحران این شرکت که برای مقابله با سیل با توجه به احتمال تداوم بارش‌ها برگزار شد گفت: شرکت آبفای استان زنجان آمادگی کامل دارد تا در صورت تداوم بارش‌ها به خدمت رسانی و مدیریت بحران بپردازد.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: ستاد مدیریت بحران شرکت آبفای استان زنجان سناریوی ویژه هر شهر در صورت بروز سیل و حادثه بر اثر بارش سنگین باران را تدوین کرده و برای مقابله با سیل آمادگی کامل را دارد.

وی افزود: بارندگی یک تهدید نیست، چرا که با مدیریت مطلوب و پیشگیرانه می‌توان از نزول رحمت الهی نهایت استفاده را برده و در حل بحران آب از آن کمک جست.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان تاکید کرد: مدیران باید نسبت به پایش مستمر منابع تولید و مخازن ذخیره و تاسیسات مربوطه اقدام نموده و این تاسیسات را تحت هر شرایطی آماده بهره برداری نکه دارند.

جزء قاسمی با تاکید بر کنترل کیفی آب در ایام بارندگی خاطرنشان کرد: با توجه به امکان آلودگی آب بر اثر بروز سیل، باید نظارت‌های دقیق برای کنترل کیفی آب به صورت ویژه و مستمر در دستور کار قرار گیرد.

این مسئول تاکید کرد: مرخصی تمام مدیران و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در چند روز اخیر لغو و تمام مدیران باید در ایام تعطیلات در محل خدمت خود به صورت آماده باش حضور داشته باشند.

وی با اشاره به بهره گیری شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از نیرو‌های خبره و تجهیزات روزآمد تاکید کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده این شرکت از ظرفیت بسیج نیز در مواقع بحرانی استفاده خواهد کرد. 

انتهای پیام/ر

 

شرکت آبفای استان زنجان برای مقابله با سیل آمادگی کامل را دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر