کد خبر: ۶۸۷۸۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
نماینده دانشگاه آزاد در استان گلستان:

موسوی گفت: برای کمک به مردم سیل زده استان گلستان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

برای التیام درد مردم آسیب دیده از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کردبه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سید محید موسوی مشاور  رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد که به نمایندگی از هیئت رئیسه این دانشگاه برای بررسی وضعیت سیل زدگان و بازدید از روند امدادرسانی واحد‌های دانشگاه آزاد به مردم آسیب دیده به استان گلستان سفر کرده است، عصر روز گذشته با حضور در محل اسکان سیل زدگان آق قلا با مردم آسیب دیده آق قلا دیدار و گف وگو کرد.

این بازدید که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان و هیئت اعزامی سازمان مرکزی دانشگاه انجام شد، ابوالقاسم صفوی فرماندار گرگان گزارشی از روند رسیدگی به وضعیت مردم آق قلا و اسکان آسیب دیدگان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی گرگان ارائه و از حضور نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق سیل زده و محل اسکان سیل زدگان ابراز خرسندی کرد.

فرماندار گرگان همچنین با قدردانی از کمک‌های مردمی و مشارکت دانشگاه آزاد در کمک رسانی به مردم آسیب دیده، لوازم شخصی و بهداشتی، لباس به ویژه لباس‌های بچه گانه، اسباب بازی کودکان، مواد غذایی خشک و کنسرو شده را از مهمترین نیاز‌های سیل زدگان عنوان کرد.

به گفته صفوی، بیش از شش هزار نفر از مردم آسیب دیده شهرستان آق قلا و روستای اطراف آن در ۱۴ مکان شهرستان گرگان اسکان داده شده اند.

نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی پس از گفت وگو با فرماندار گرگان، با حضور در بین مردم آسیب دیده آق قلا و ابلاغ سلام ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در جریان نیاز‌های مردم سیل زده آق قلا قرار گرفتند.

موسوی مشاور رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در جریان این بازدید گفت: تاکید دانشگاه آزاد کمک رسانی به مردم شریف آق قلا و سایر مناطق سیل زده است و برای التیام آلام مردم آسیب دیده از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: به این منظور بلافاصله پس از دستور مقام معظم رهبری درباره رسیدگی به وضعیت سیل‌زدگان استان گلستان مبنی بر کمک رسانی به سیل زدگان، روز دوشنبه ۵ فروردین اولین جلسه ستاد مقابله با بحران در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد و بلافاصله پس از آن، بنده به همراه هیئتی از سازمان مرکزی برای بازدید میدانی از وضعیت سیل‌زدگان و روند کمک‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی به مردم آسیب‌دیده، عازم این استان شدیم.

مشاور  رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی یاداوری کرد: پس از برگشت به تهران و ارائه گزارش سفر به استان گلستان، نیازمندی‌های مناطق سیل زده استان گلستان را به واحد‌های دانشگاهی اعلام خواهیم کرد تا بتوانیم به صورت برنامه ریزی در مرحله اول نیاز‌های ضروری مردم آسیب دیده آق قلا و سایر مناطق سیل زده را برطرف کنیم.

انتهای پیام/

جزئیات دیدار نمایندگان دانشگاه آزاد با مردم سیل زده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر