کد خبر: ۶۸۸۶۴۲۳
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
محمد اسلامی در ایلام؛

وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت اعتباری برای پرداخت خسارت به استان‌های سیل زده در نظر گرفته تا بتواند در شرایط اضطراری در راستای مقابله با بحران استفاده شود.

راه‌های آسیب دیده استان ایلام بازسازی می‌شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: در هفته اول وقوع سیل در کشور، دولت برای رسیدگی به وضعیت مناطق سیل زده تصمیمات ویژه‌ای را اتخاذ کرد؛ یکی از آنان اختصاص اعتبار برای جبران خسارت‌های وارد شده به استان‌های آسیب دیده است.

وی افزود: در بحث زیرساخت‌های راه نیز مقرر شد در جلسه بعدی دولت که هفته آینده برگزار می‌شود با ارزیابی خسارت در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت نیز اعتباری برای پرداخت خسارت به استان‌های سیل زده در نظر گرفته تا بتواند در شرایط اضطراری در راستای مقابله با بحران استفاده شود.

وی ادامه داد: در بخش راه شهرسازی نیز خسارت‌های ناشی از سیل در استان‌های سیل زده تا پایان امروز کامل شده و با ارسال فهرست به ستاد بحران و ارائه در جلسه بعدی هیئت دولت اعتبار ویژه‌ای برای بازسازی زیرساخت‌های آسیب دیده اختصاص می‌یابد.

اسلامی بیان داشت: وزارت راه شهرسازی با تشکیل کمیته فنی با کمک همه‌ی دستگاه‌های مربوطه شرایط آسیب‌های وارده در مناطق سیل زده را ارزیابی و با تحلیل فنی مهندسی نقشه سکونت‌گاه‌های جدید را طراحی کرده تا در مواقع وقوع سیل و زلزله کمتر دچار آسیب شوند.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به دستور رئیس جمهوری برای سرکشی و ارزیابی خسارات ناشی از سیل دقایقی پیش وارد استان ایلام شد.

انتهای پیام/ه

آخرین وضعیت سیل زدگان ایلام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر