مؤسسات و خانه‌های قرآنی کردستان به یاری سیل‌زدگان می‌روند

رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: موسسات و خانه‌های قرآنی آماده دریافت کمک‌های مردم کردستان برای سیل‌زدگان هستند.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، ناصر علیپور، رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: اتحادیه قرآنی و تمامی مؤسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم شریف و خیر استان کردستان برای سیل‌زدگان لرستان هستند.

وی افزود: این کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم شریف کردستان توسط ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه جمع آوری و در قالب یک کاروان به مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال خواهد شد.

علیپور عنوان کرد: موسسات و خانه های قرآن استان کردستان با هموطنان خود که در چند روز گذشته براثر شدت بارندگی بسیاری از مناطق کشور دچار خسارت شد و تعدادی نیز براثر سیلاب جان خود را از دست داده‌اند، ابراز همدردی می‌کند.

وی یادآور شد: دارالقرآن کریم اداره تبلیغات اسلامی کردستان آماده است تا مردم مناطق سیل‌زده به ویژه مردم استان لرستان را با ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی و همچنین اعزام نیروهای جهادی به این مناطق همراهی کند.

انتهای پیام/م

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.