کد خبر: ۶۸۸۷۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
کد خبر : ۶۸۸۷۸۸۸
از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا؛

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان ساکن مناطق سیل زده، در صورت تمایل می‌توانند موعد اعزام خود را به مدت یک تا ۲ ماه تمدید کنند.

تاریخ اعزام به خدمت مشمولان مناطق سیل زده به مدت ۲ ماه تمدید شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی مشمولان فارغ‌التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ فروردین ماه سال ۹۸ دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

مشمولانی که سهمیه نیرو‌های سپاه، ارتش و وزارت دفاع هستند طبق ماه‌های گذشته در تاریخ ۹۸/۱/۱۹ اعزام می‌شوند، همچنین اعزام مشمولان سهمیه نیروی انتظامی، این ماه به طور استثنا در تاریخ ۹۸/۱/۲۵ انجام می‌شود، این دسته از مشمولان باید در تاریخ‌های ذکر شده، خود را معرفی کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان ساکن تهران بزرگ نیز باید ساعت ۶ صبح و مشمولان ساکن سایر استان‌ها ساعت ۷ صبح در تاریخ‌های اعلامی مذکور، در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان ساکن شهرستان‌ها و روستا‌های استان‌هایی که دچار سیل‌زدگی و آب‌گرفتگی شده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند موعد اعزام خود را به مدت یک تا دو ماه تمدید کنند، بنابراین این دسته از مشمولان باید با مراجعه حضوری به وظیفه عمومی شهر یا مرکز استان محل سکونت و یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح نشده‌اند، می‌توانند از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) برگ مذکور را دریافت کنند.


بیشتر بخوانید: توضیحات سردار کمالی درباره وضعیت خدمت مشمولان در مناطق سیل‌زده لرستان


لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماد ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

همچنین متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/

فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازی در فروردین ماه ۹۸

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر