کد خبر: ۶۸۹۰۳۵۶
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم عنوان کرد؛

جان صادق پورگفت:باتوجه به ظرفیت‌هایی که داریم اگر بخواهیم شبکه فاضلاب راتوسعه دهیم نیازمند احداث تصفیه خانه جدیدهستیم.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛علی جان صادق‌پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم در دیدار اعضای شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق قم با حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در سخنانی گفت: در حال حاضر تمام شهر‌های استان از آب سالم و بهداشتی برخوردار هستند و مشکلی در خصوص تأمین آب نداریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هم اکنون ۵۰ درصد شهر تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد،ابراز کرد: البته تنها ۳۵ درصد جمعیت شهر به این شبکه متصل شده‌اند و آمادگی لازم برای اتصال مابقی آن نیز وجود دارد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به اصلاح و بازسازی سه تصفیه خانه فاضلاب شهر قم عنوان کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته و ارتقا تصفیه خانه‌های فاضلاب، در صورت اتصال تمام مناطقی که شبکه فاضلاب اجرا شده، تا حدود دو سال آینده مشکلی نخواهیم داشت.

وی در عین حال بر ضرورت احداث تصفیه خانه جدید فاضلاب در صورت توسعه شبکه فاضلاب تاکید کرد و افزود: با توجه به ظرفیت‌هایی که داریم اگر بخواهیم شبکه فاضلاب را توسعه دهیم نیازمند احداث تصفیه خانه جدید هستیم.

دکتر صادق پور در ادامه با اشاره به مشکلات فاضلاب پردیسان یادآورشد: با اقداماتی که صورت گرفت از جمله احداث یک تصفیه خانه فاضلاب محلی و اتصال بخشی از واحد‌ها به شبکه فاضلاب شهر، مشکل فاضلاب این منطقه به صورت مقطعی برطرف شد.

وی با بیان اینکه برای رفع کامل مشکل فاضلاب پردیسان نیازمند احداث یک تصفیه خانه جدید هستیم بیان کرد: تا قبل از برطرف شدن مقطعی مشکل فاضلاب پردیسان پیگیری‌های خوبی از سوی مسئولان و نمایندگان انجام شد، اما قول‌هایی که برای تأمین اعتبار احداث تصفیه خانه داده شد، جامه عمل نپوشید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم ابراز امیدواری کرد با پیگیری نمایندگان مجلس و مسئولان استان پیش از ایجاد چالش مجدد، پیگیری‌های لازم برای تخصص اعتبارات مورد نیاز برای احداث تصفیه خانه فاضلاب پردیسان صورت گیرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به بارندگی‌های اخیر تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفت، علیرغم شدت بارندگی‌ها پس زدگی فاضلاب در منازل نداشتیم.

حجت الاسلام ذوالنور نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در صنعت آب و برق قم، قول مساعد به منظور پیگیری مشکلات مطرح شده را دادند.

انتهای پیام/ح

تخصیص اعتبار لازم برای احداث تصفیه خانه فاضلاب پردیسان قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر