کد خبر: ۶۸۹۵۵۹۵
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۶

فراخوان نخستین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه منتشر شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علیرضا انوری رییس همایش ملی اختلالات شایع جسمی با اشاره به انتشار فراخوان نخستین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه، اظهار کرد: محور‌های همایش شامل اختلالات جسمی کودکان مسائل اجتماعی مؤثر بر کودکان، کودکان و سوء رفتار، کودکان و فضای مجازی و رسانه‌های جمعی، کودکان و طلاق والدین، حقوق کودک از منظر اسلام و قانون اساسی، اختلالات تکاملی دوران کودکی و اختلالات روانشناختی کودکان است.

وی اضافه کرد: از دیگر محور‌های این همایش آموزش و پرورش در کودکان، تکنیک‌های ارتباط با کودک، نحوه آموزش صحیح مسائل اخلاقی به کودک، کودکان و کلاس‌های غیردرسی، اختلالات شناختی کودکان و سیاست‌های تامین مالی سلامت کودکان است.

علیرضا انوری گفت: علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود را تا یکم مرداد به نشانی http://www.azadmed.ir مراجعه کنند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد افزود: از اهداف برگزاری این همایش آشنایی با رویکرد‌های علمی و تربیتی همسو با رشد تکنولوژی و به کارگیری این رویکرد‌ها در امر تربیت کودکان، آشنایی دانشگاهیان و عموم مردم با بیماری‌های شایع دوران کودکی و مداخلات درمانی جدید و آشنایی با اختلالات دوران کودکی و ارائه راهکار‌هایی برای رفع آن است.

اولین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه ۲۱ شهریور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/چ

همایش ملی اختلالات شایع جسمی کودکان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر