کد خبر: ۶۸۹۷۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

قسمت جدید فیلم سینمایی «پسر جهنمی» که توسط کارگردان و بازیگران جدیدی ساخته شده بود نا امید کننده ظاهر شد.

گیرمو دل تورو؛ کلید گم شده‌ «پسر جهنمی»به گزارش خبرنگارحوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، قسمت جدید فیلم سینمایی «پسر جهنمی» پس از مدت‌ها انتظار کشیدن مخاطبانش منتشر شد و توانست حدود ۵ میلیون دلار در اولین روز اکرانش به دست بیاورد و طبق پیش بینی‌ها تا آخر هفته می تواند خود را به مرز ۱۳ میلیون دلار نیز برساند، این فیلم با اینکه روز‌های ابتدایی اکران خود را می گذراند درگیشه روزانه رتبه سوم پشت سر فیلم‌های «شزم» و «کوچک» قرار گرفت.

فیلم پسر جهنمی ۲۰۱۹ که توسط نیل مارشال کارگردانی شده و دیوید هاربر (بازیگر سریال اشیا تیز) نیز بازیگر این فیلم بود علاوه بر اینکه توسط مخاطبان مورد توجه قرار نگرفت، منتقدین نیز این فیلم را به شدت مورد نقد‌های کوبنده قرار دادند که در نهایت امتیاز ۳۱ از صد را از نگاه متاکریتیک دریافت کرد که به نوعی یک فاجعه محسوب می شود، چرا که کمترین امتیاز در بین فیلم‌های پسرجهنمی محسوب می شود.

گیرمو دل تورو کارگردان برنده اسکار بری فیلم «شکل آب» دو قسمت گذشته این فیلم را در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ کارگردانی و نویسندگی کرده بود و ران پریمن نیز نقش هیولای قرمز این فیلم سینمایی را بازی می کرد. نسخه ۲۰۰۴ این فیلم از متاکریتیک امتیاز ۷۸ و از سایت روتن تومیتو نیز امتیاز ۸۱ را کسب کرده است و نسخه ۲۰۰۸ نیز به ترتیب از سایت‌های منتقد متاکریتیک و روتن تومیتو امتیاز ۷۸ و ۸۶ را دریافت کرده است.

منتقدین معتقدند که سری فیلم پسر جهنمی گریمو دل تورو، درخشان و تاثیر گذار و جذاب و افسانه‌ای بود و عدم حضور وی در قسمت جدید این فیلم باعث شد که این اثر غیر ضروری و احمقانه که هیچ چیز جدیدی برای نمایش به مخاطب ندارد ساخته شود که نوعی توهین به مخاطب محسوب می شود.

«پسر‌های جهنمی دل تورو» به ترتیب صد میلیون و ۱۶۰ میلیون دلار فروش داشته اند تا باز هم فیلم پسر جهنمی نیل مارشال که ۵۰ میلیون بودجه برای آن صرف شده است از دل تورو عقب بماند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر