کد خبر: ۶۸۹۷۷۳۹
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
کد خبر : ۶۸۹۷۷۳۹

دبیر ستاد ساماندهی جوانان مهاباد گفت: به مناسبت هفته جوان اولین جلسه ستاد ساماندهی جوانان در مهاباد برگزار شد.

مصطفی پور دبیر ستاد ساماندهی جوانان مهاباد در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد،گفت: به مناسبت هفته جوان و ولادت حضرت علی اکبر (ع) اولین جلسه ستاد ساماندهی جوانان در سال ۹۸ با حضور امام جمعه، فرمانده نیروی انتظامی و معاون برنامه ریزی فرمانداری، مسئولین ادارات و نهادها، تعدادی از اعضای فعال و نخبه در سالن جلسات فرمانداری مهاباد برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این جلسه همزمان با سراسر کشور یک بار در ماه برگزار می‌شود افزود: برنامه‌ها حول محور هفته جوان است و راه حل مشکلات جوانان، ارائه نظرات و پیشنهادات توسط نخبه گان و ارائه برنامه ویژه هفته جوان در این جلسه اعلام شد.

مصطفی پور ادامه داد: برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه پیام نور ، همایش پیاده روی صبحگاهی و تجلیل از جوان جانباز نخبه، جشنواره نشاط و امید تحت عنوان شاد شیم، اردو‌های فرهنگی و گردشگری غار سهولان، تالاب کانی برازان، مسابقات کتاب خوانی، بازدید جوانان از یک نفر کار آفرین با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، برگزاری مسابقات مختلف ورزش و برگزاری کارگاه آموزشی و مهارت های زندگی از برنامه های مطرح شده در این جلسه بود.

صنعتی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری مهاباد نیز با تشکر و قدردانی از اعضای ستاد در خصوص همکاری و زحمات هریک از آن‌ها در سال گذشته بیان نمودند که برگزاری همایش نخبگان که در اواخر سال ۹۷ برگزار شد، اقدامی برجسته بشمار می‌آمد که با تلاش اعضا و همکاری بین آن‌ها صورت گرفت و جای تقدیر دارد و همچنین بیان کرد که این همایش در سال‌های آتی هم پس رفع کاستی‌ها، با قوت بیشتر و کیفیت بالاتر برگزار میشود.

وی همچنین گفت: از همین ابتدای سال ۹۸ باید طرح‌ها و برنامه‌های جامع خود را برای طول سال مشخص کنیم و نقشه راهی تنظیم شود تا بتوانیم در عملکرد‌ها و نتایج بهره مندی بیشتری داشته باشیم.

در پایان جلسه به ارجمندی مسئول کانون مساجد با اهدای لوح تقدیر بخاطر زحمات و تلاشهای ایشان در ستاد ساماندهی امور جوانان و همکاری با این ستاد تقدیر و تجلیل شد.

انتهای پیام / س خ

اولین جلسه ستاد ساماندهی جوانان در مهاباد برگزار شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر