کد خبر: ۶۸۹۸۰۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳

به گزارشگروه شهروند خبرنگارباشگاه خبرنگاران جوان، شما می‌توانید با مراجعه به این بخش از نحوه پیگیری سوژه‌های ارسالی خود به سامانه‌های پیامکی ۱۰۰۰۱۹۱۵ (مجله خبری شبکه یک سیما) و ۳۰۰۰۲۳۹۴ (با خبرنگاران جوان شبکه خبر سیما) مطلع شوید.

 

 

 


از میان انبوه پیامک‌های رسیده در تاریخ بیست و پنجم فروردین ماه مهمترین آن‌ها در ادامه قابل مشاهده است.


 

6506...0912: در صورت امکان با توجه به آخرین تاریخ مهلت ثبت نام ۲۶ فروردین بابت امتحانات پایه دهم نمونه دولتی ازتاریخ ۲۵ که شروع شده و پایان ثبت نام که ۲۶ فروردین اعلام شده متاسفانه در مرحله پرداخت ثبت نام متوقف شده و با توجه با اینکه شخصا به آموزش و پرورش مراجعه کردم و مشکل را گفتم با اینکه خودشان در جریان بودند گفتند پشت سر هم سر بزنید تا درست بشود ولی مشکل از آموزش و پرورش. خواهش می کنم خواهش می کنم عنوان کنید تا مشکل برطرف شود.

 

7263...0990: مراجع تقلید به شهردار ارومیه بگوید چرا در سازمان بازیافت اضافه کاری مفتی وجود دارد در سایر قسمت ها خلاف این عمل می کنند.

 

7454...0991: خدا می داند که اگر درباره افزایش بیمه روستایی صحبتی شود به خدا خوشحال می شویم.

 

7936...0917: اگر امکانش هست کمک های مردمی را از طریق مخابرات با دادن یک پیامک به یک سر شماره جمع آوری کنید. حال این پیامک از هزار تومان تا بیست هزار تومان و بتوان پرداخت کرد. با تشکر هموطن.

 

0307...0916:  تو را به خدا بگوش مسئولین مربوطه برسانید ما کارگران ساختمانی با توجه به گرانی و بی کاری توان اداره خانواده را نداریم. چرا بیمه ما از صد هزار تومان شده صد و پنجاه و سه هزار تومان!؟

 

2983...0914: چرا به آسفالت جاده عجبشیر تبریز و برعکس هیچ کس رسیدگی نمی کند. چهل ساله آسفالت نشده است و جان و مال مردم برایتان مهم نیست؟ یک بار رئیس راه با خودروی شخصی در روز روشن این مسیر را تردد کند نه با خودروی اداری.

 

6701...0912: در تمام کشورها برای هر کاری اول بسترسازی می نمایند اول باید کارت عبور از عوارضی در اختیار مردم قرار داده شود از طریق بانک ها بعدا خلق الله را تهدید نمایند.

 

4349...0912: در حالی که مدت ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان فردا به پایان میرسد، هنوز لینک پرداخت در سایت فعال نشده و هیچ مرجعی پاسخگو نیست.این است وضعیت نظم در آموزش و پرورش! لطفا رسیدگی شود.

 

6104...0938: یکی از مشکل شهرهای کشورمون این است که فاضلاب‌کشی بزرگ نشده تا بتونه حجم آبزیادی ذخیره کنه حتی جلو سیلاب ها را میگیره؟ اهواز فاضلاب کشی کردن لوله ها قطرشون 1متر نیست باید بالا باشه ماشین داخلش بره اهواز باید خروجی فاضلاب ها داشته باشه بره تو تصفیه خانه دیگه هی چند وقت نیان تخلیه کنن! خرج درست حسابی بشود. دیگه خطرمشکل وجود ندارد.

 

6104...0938:  ورزشگاه آزادی جایگاه نمیکتنشینان بردن پایین تماشاگرها تا بتوانند راحت بازی را ببینند عالیشد! دوباره ورزشگاه فولاد خوزستان دوباره همین مشکل را دارد.

 

0714...0910:  خواهشا"پیگیری کنید چرا از طرف وزارت بهداشت یک مرکز سلامت در روستای موردان از توابع شهرستان فاریاب کرمان تأیید شده ولی به خاطر بحث های سیاسی هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است. این مردم مظلوم چقدر سختی می کشند. تو را به خدا پیگیری کنید مردم این روستاهای صعب العبور صدایشان به هیجا نمی رسد.

 

7895...0918: به مدير ايران خودرو بگوييد يكساله كه سايت طرح و توسعه تاكسي ها را بسته است. كی مي خواهید بازش كنید. ما آدم های فقير و بدبخت هنوز ثبت نام نكرده ايم واقعا كه سير از گرسنه خبر ندارد. تو را به خدا سایت را باز کنید.

 

0528...0936: خواهش می کنم، لطفا در مورد اختلاس از مردم فارس-فسا که حدود 4 سال پیش از مردم شده تحقیق و صحبت شود. ممنون

 

9102...0911: حداقل قبض آب، برق و گاز در گنبد سیل زده یک سال رايگان کنید تا امید ما گندم بود از دست رفت.

 

6255...0918: ماکشاورزان مشکل کود شیمیای داریم دیواندره روستای گومه ای.

 

6525...0918: الان اخبار می گوید که مرغ   11500تومان است. پس چرا در کردستان و شهرهاش مرغ کیلویی 15000 هزار تومان می فروشند. این یعنی چی، چرا هر چه پیامک می فرستم کسی رسیدگی نمی کند.

 

2899...0918: چرا به معلمین روستا حق منطقه جنگی نمی دهند. مگر جزء استان کرمانشاه نیستیم.

 

5489...0939: برنامه لطفا پيگيري کنيد. شهرداری تربت حيدريه حقوق برج 11 و 12را نداده است. کسی نيست از حق کارگران دفاع کند. اداره کار اصلا بيخيال است. مگر شما پيگيری کنيد. با تشکر

 

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر