کد خبر: ۶۸۹۸۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
بیادی در گفت‌و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی بر ضرورت اجرای شعار سال مبنی بر «رونق تولید» از سوی همه فعالان حزبی تاکید کرد.

شعار سال باید مبنای کار تمام احزاب قرار بگیرد / پرورش نیروی انسانی برای کسب تجارب سیاسی مبنای تشکیل حزب ما بوده استحسن بیادی، دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌هایگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان درباره برنامه‌های حزب متبوع خود در سال  جدید گفت: چهارمین کنگره ما در اسفندماه سال گذشته برگزار شد و نخستین برنامه‌ ما در سال جاری نیز تشکیل دومین جلسه شورای مرکزی است که در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: از برنامه‌های دیگر ما نیز تشکیل کمیته‌های تخصصی به این معناست که ما در حال حاضر فعالیت خاصی را جهت پویا شدن برنامه‌های سیاسی‌ از جمله تکمیل ساختار حزب خود را در دستور کار داریم علاوه براین قصد داریم که در هریک از استان‌های کشور یک شورای استانی مشابه شورای مرکزی‌ خود تشکیل دهیم که این شورا‌های استانی نیز موظف شده‌اند تا شورای شهرستانی خود را تشکیل دهند.

بیادی افزود: عمده فعالیت حزب ما نیز سیاسی و اجتماعی بوده و کلا در ۱۲ استان فعالیت داریم و پیش بینی کرده ایم که هرکدام از استان‌های ذیربط نیز بتوانند ۵ شهر را پوشش دهند.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی با اشاره به شعار سال مبنی بر «رونق تولید» برنامه‌های حزب خود را این‌گونه تشریح کرد: با توجه به اینکه شعار سال یک استراتژی تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری است، همه فعالان حزبی باید این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهند، قطعا این موضوع مبنای کار ما نیز قرار خواهد گرفت و ان‌شاءالله در سال جاری جلسات مربوط به انتخابات آتی را هم پیگیری خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما در ابتدای تشکیل حزب قصد راه اندازی یک باشگاه سیاسی را داشته‌ایم تا در آن بستر‌هایی آماده شود که جوانان بتوانند مسائل سیاسی را تمرین کرده و در جامعه به فعالیت‌های سالم و انقلابی بپردازند.

بیادی تصریح کرد: مبنای اولیه تشکیل حزب ما صرفا کسب قدرت نبوده بلکه پرورش نیروی انسانی سالم و کارآمد متناسب با دیدگاه‌های سیاسی و اجتماعی بر اساس قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی  است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر