کد خبر: ۶۸۹۹۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
مدیرعامل بانک سپه خبر داد؛

چقازردی از اعلام آمادگی بانک سپه برای حمایت از رونق تولید و تخصیص ۱۰ هزار میلیارد ریال به واحد‌های خسارت دیده خبر داد.

اختصاص ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به واحد‌های تولیدی خسارت دیده از سیلبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، محمدکاظم چقازردی، مدیر عامل بانک سپه در دیدار نوروزی با مدیران شرکت سرمایه‌گذاری با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ بنام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: نام‌گذاری سال‌های متمادی از سوی مقام معظم رهبری بیانگر شناخت دقیق و اشراف کامل ایشان به نظام اقتصادی کشور است.

وی با بیان اینکه شرایط اقتصادی ما متأثر از دلایل مختلف است افزود: بانک سپه در موضوع مهم رونق تولید همواره جزو بانک‌های موفق بوده و کارنامه مطلوبی ارائه کرده است.

مدیرعامل بانک سپه در خصوص ارسال نامه به رئیس جمهوری و اعلام آمادگی بانک سپه برای حمایت از طرح رونق تولید و تخصیص و تأمین اعتبار به میزان ۱۰ هزار میلیارد ریال برای واحدهای تولیدی خسارت دیده در سیل اخیر اظهار کرد: نظام بانکی در شرایط حساس کنونی کنار واحدهای تولیدی و مردم خواهد بود.


بیشتر بخوانید: بانک‌های نظامی در بانک سپه ادغام می‌شوند


به وجود سپاه، به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی افتخار می‌کنیم

وی با اشاره به اقدام ظالمانه و تروریستی رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن‌ را به شدت محکوم کرد و گفت: به وجود نیروهای مخلص و جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تمام نیروهای مسلح که پایداری و استحکام نظام مرهون از جان گذشتگی آنان است افتخار می کنم. 

مدیرعامل بانک سپه، ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه را مأموریت بزرگ و تعریف شده توسط نظام برای بانک سپه عنوان کرد و افزود: چنین ادغامی با این گستردگی بعد از انقلاب اسلامی سابقه نداشته است.

چقازردی با اشاره به موفقیت‌های بانک اظهار کرد: بانک سپه در موقعیت خوب مالی و توازن منابع و مصارف قرار دارد و این شرایط کمک می‌کند تا فرآیند ادغام به شکل بهتری صورت گیرد.

رئیس هیئت مدیره با اشاره به اینکه امسال زمان مناسبی برای واگذاری شرکت سرمایه‌گذاری امید است، گفت: در حوزه مالی آماده سازی شرکت سرمایه‌گذاری امید برای واگذاری و وصول طلب بانک از این شرکت، بانک را در موقعیت مطلوبی از نظر افزایش سرمایه قرار خواهد داد.

انتهای پیام/

ادغام چهار بانک وابسته به نیروی های مسلح بعد از انقلاب اسلامی  بی سابقه است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر