کد خبر: ۶۹۰۰۱۴۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: لوازم خانگی بین تعدادی از مددجویان حادثه دیده در سیل اخیر در شهرستان ساری و سیمرغ توزیع شد.

رضا نوروزی مدیر کل کمیته امداد مازندران در گفتگو با خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، تلویزیون، آبگرمکن، بخاری، پتو بین تعدادی از مددجویان حادثه دیده در سیل اخیر در شهرستان ساری و سیمرغ توزیع شد.

وی افزود: سیل اخیر تاکنون به ۷۳۷ خانوار مددجویی در بخش‌های  مسکن، دامپروری، زمین‌های زارعی و لوازم واثاثیه زندگی  آسیب وارد شد.

نوروزی گفت: اثاثیه و لوازم زندگی ۳۰۰ مددجوی تحت حمایت در این حادثه دچار خسارت شد که میزان آسیب وارده به مددجویان دراین بخش ببیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: یک سری کامل اثاثیه و لوازم خانگی ایرانی به ارزش ۷ میلیون تومان از طریق کمک‌های مردم نیکوکار و اعتبارات کمیته امداد به مددجویان آسیب دیده تحویل داده شد.

وی گفت: امیدواریم تا با کمک‌های خیران و سایردستگاه‌های کمک رسان تا  پایان ماه مبارک رمضان تمامی لوازم زندگی خسارت دیده تهیه و به مددجویان تحویل داده شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: اثاثیه مددجویانی که سیل سبب تخریب کامل منزل مسکونی آنان شده است، با کمی تاخیر و پس از تکمیل عملیات بازسازی و در زمان افتتاح مسکن به مددجویان داده خواهد شد.

نوروزی با تقدیر از همراهی مازندرانی‌های نیکوکار با کمیته امداد، گفت: مردم نوعدوست استان می‌توانند برای کمک به مددجویان خسارت دیده سیل اخیر از طریق تلفن همراه با شماره گیری #۹۹*۰۱۱*۸۸۷۷* مراحم نقدی خود را پرداخت و یا به شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۳۶۱۵۴ نزد بانک صادرات واریز کرده و همچنین می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های جمع آوری کمک‌ها و یا به ادارات کمیته امداد شهرستان‌ها کمک‌های خود را اهدا کنند.

انتهای پیام/ م

کمک کمیته امداد مازندران به مددجویان سیل زده شهر‌های ساری و سیمرغ

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر