کد خبر: ۶۹۰۰۱۹۷
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند با بهره گیری از تکنولوژی های روز و داده های ماهواره ای، اقدامات لازم جهت کنترل و مدیریت سیلاب را انجام می دهد.

موعود شمخانی معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند در جلسه بررسی بهره گیری از تکنولوژی های ماهواره‌ای انجام شده  توسط این سازمان و نیازهای فنی مدیریت بحران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ، ضمن تأکید بر این نکته که جلسه تشکیل شده پیرو تعامل با وزارت ارتباطات جهت همکاری با اکیپ های متخصص در زمینه GIS و داده های ماهواره ای انجام شده است گفت: بروز و دقیق بودن داده های ماهواره هایی که اطلاعات روزانه را در بحث مدیریت سیلاب ارسال می کنند، بسیار حائز اهمیت بوده که خوشبختانه توانستیم با همکاری مشترک به اطلاعات این ماهواره ها دسترسی روزانه داشته باشیم.

وی همچنین افزود: ارتباط با مرکز سازمان فضایی شکل گرفته و تحلیل سیلاب‌ها به تیم اجرایی در مهار موثر و هدفمند کمک شایانی کرده است.

معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند ادامه داد: با پایش مستمر عکس های هوایی توانسته‌ایم روند سیل را تحلیل کرده  و تصمیمات بهتر با هزینه کم تر و موثرتر گرفته و شرایط را مدیریت کنیم.

شمخانی گفت: بهره‌گیری از فناوری روز در کنار تلاش بی وقفه اکیپ‌های اجرایی کمک موثری به مدیریت بحران نموده است.

در خاتمه این جلسه نیز تصمیمات پیش گیرانه در محدوده منطقه آزاد اروند، جهت مهار سیلاب اتخاذ شد.

انتهای پیام/ د

مدیریت سیلاب با بهره گیری از تکنولوژی های روز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر