کد خبر: ۶۹۰۱۰۸۷
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: هلال‌احمر قزوین توانست در جذب کمک‌های مردمی برای سیل زدگان رتبه سوم کشوری را در میزان جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی کسب کند.

هلال‌احمر قزوین در جذب کمک‌های مردمی برای سیل زدگان رتبه سوم را کسب کردبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، علی فرخزاد معاون عمرانی استاندار قزوین در جلسه شورای هم‌اندیشی جشن بزرگ رمضان گفت: با توجه به برنامه ریزی‌ها و همراهی و همکاری دستگاه‌ها در مجموعه‌های مختلف، هلال احمر قزوین توانست در جذب کمک‌های مردمی رتبه سوم کشوری را در میزان جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی کسب کند و این موضوع نشان‌دهنده تعامل خاصی بود که در کل استان وجود داشت.

فرخزاد افزود: نقش مجموعه کمیته‌امداد، هلال‌احمر، بهزیستی، عتبات عالیات، سپاه و سازمان‌های مردمی استان که با ساماندهی مناسب در صحنه حضور داشتند غیرقابل انکار است.

فرخزاد با اشاره به مدیریت کمک‌های مردمی عنوان کرد: استان قزوین به‌عنوان معین شهرستان دلفان استان لرستان تعیین شده است و بنیاد مسکن استان قزوین این موضوع را برعهده دارد و باید همچنان جمع آوری کمک‌های مردمی را به صورت متمرکز انجام دهیم.

وی افزود: در حال حاضر ۱۲۰ دستگاه از خودرو‌های سنگین استان در شهرستان دلفان مستقرند و تمام توان استان در این نقطه متمرکز شده و لازم است تا کمک‌ها به این شهرستان بر اساس نیازمندی‌های آن انجام شود.

معاون عمرانی استاندار گفت: باید کمیته‌ای با حضور مجموعه صدا و سیما، کمیته امداد، هلال‌احمر، بهزیستی، مدیریت بحران ستاد عتبات به‌عنوان اتاق فکر برای ساماندهی کمک‌های مردم تشکیل شود.

فرخزاد افزود: بیشتر کمک‌های دریافتی متمرکز در شهرهاست در حالیکه ما ظرفیت‌های خوبی در روستا‌ها داریم که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: همچنین از ظرفیت سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برای ایجاد بازارچه‌ها در تمام سال می‌توان استفاده کرد.

انتهای پیام/ک

جلسه شورای هم‌اندیشی جشن بزرگ رمضان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر