کد خبر: ۶۹۰۱۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸

مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه گفت: جگر فروشی های سیار از سطح شهر کرمانشاه جمع آوری می‌شوند.

اجرای طرح ویژه برخورد با جگرفروشی های غیرمجازبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، امید محمدی  مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه اظهار کرد: دراجرای طرح ویژه برخورد با جگرفروشی های غیرمجاز، پنج واحد فروشنده سیار درخیابان های کرمانشاه جمع آوری شد.

حاج محمدی  بیان کرد: از این پنج واحد سیارجگر فروشی، 40 کیلوگرم گوشت مرغ و 40 کیلوگرم دل و جگر گاوی غیر بهداشتی در محله های مسکن، میدان حضرت امام (ره) و بلوار طاقبستان با دستور مقام قضایی ضبط و معدوم شد.

حاج محمدی یادآورشد: عرضه دل و جگر توسط افراد دوره گرد و دست فروش ها می تواند عامل انتقال بیماری های مشترک دام و انسان باشد که تهدید جدی علیه سلامت و عامل انتقال بیماری ها است و در این طرح به دلیل عرضه فرآورده های غیر بهداشتی، عدم رعایت ضوابط انتظامی و نداشتن مجوز فعالیت با واحدهای موصوف برخورد می شود.

مدیر کل دامپزشکی استان ضمن تقدیر از سیستم قضایی و ادارات ذیربط در اجرای این طرح، از مردم خواست هرگونه تخلف بهداشتی درمراحل تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی مراتب را از طریق شماره تلفن 1512 'سامانه ارتباط مردمی دامپزشکی' و سامانه پیامکی 100010001512 در سراسر استان در میان بگذارند.

انتهای  پیام/ز

40 کیلوگرم دل و جگر غیر بهداشتی کشف و ضبط شد 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر