کد خبر: ۶۹۰۱۱۱۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۶

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: ۲۳ قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی فسا منعقد شده است.

انعقاد قرارداد با ۲۳ سرمایه گذار در شهرک صنعتی فسابه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی در بازدید از شهرک صنعتی فسا، گفت: توسعه کیفی و فعال سازی ظرفیت تولید واحد‌های موجود و نیز واحد‌های صنعتی در مرحله ساخت و ساز ز اولویت‌های مهم امسال این شرکت در شهرک صنعتی فسا است.

وی از اجرای چند طرح عمرانی جدید برای تکمیل زیرساخت‌ها خبر داد و گفت: زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی فسا برای جذب سرمایه‌گذار فراهم است و در ۲۳ سال گذشته هزینه‌های زیادی برای تأمین زیرساخت‌ها در این شهرک صنعتی انجام‌شده است.

فتوحی بیان کرد: با توجه به وجود این ظرفیت‌ها در شهرک صنعتی فسا برای جذب سرمایه‌گذار امیدواریم با اختصاص حداکثری مشوق‌ها، شهرک صنعتی فسا به شهرکی تقاضامحور در استان فارس تبدیل شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی با اشاره به اینکه تأمین آب مهم‌ترین مشکل در این شهرک صنعتی است، تصریح کرد: باید با تعامل با دستگاه‌های مربوط نسبت به رفع این مشکل اقدام کنیم و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهد داد.

وی، از آمادگی این شرکت برای حفر یک حلقه چاه آب جدید در این شهرک صنعتی خبرداد و گفت: درصورت صدور مجوز، حفرچاه آب جدید در دستور کار قراردارد.

فتوحی اظهار داشت: تاکنون در شهرک صنعتی فسا با بیش از ۱۰۰ هکتار مساحت ۲۳ قرارداد سرمایه گذاری با متقاضیان منعقد که از این تعداد ۱۴ واحد صنعتی و تولیدی با اشتغال ۲۹۵ نفر پروانه بهره برداری دریافت کرده اند.
انتهای پیام/م

رونق تولید در شهرک صنعتی فسا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر