کد خبر: ۶۹۰۱۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
لحطه به لحظه با بورس؛

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با ریزش ۱۹۷۹.۵۴ واحدی به پله ۱۹۹ هزار و ۹۱۱ واحدی رسید.

ببه گزارش خبرنگار  بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با اُفت ۷۹۸.۸۸ واحدی به پله ۲۰۱ هزار و ۹۱ واحدی رسید.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز وبملت، وتجارت، رمپنا، کچاد، فولاد و فارس با روند نزولی و کگل با روند صعودی کار خود را آغاز کردند.


بیشتر بخوانید: چراغ سبز حافظ روشن ماند


شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با کاهش ۴۶.۱۳ واحدی به پله ۲ هزار و ۴۱۱ واحدی رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۲۴۴ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۶۹ میلیون سهم طی ۶ هزار نوبت معاملاتی است.

ریزش شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات 

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با ریزش ۱۹۷۹.۵۴ واحدی به پله ۱۹۹ هزار و ۹۱۱ واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران در پایان معاملات از ۱۸ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۳۰۴ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروزکچاد، رمپنا، تاپیکو، فولاد، اخابر و وتجارت نزولی و کگل با روند صعودی به کار خود پایان داد.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با اُفت ۳۷.۴۳ واحدی به پله ۲ هزار و ۴۲۰ واحدی رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۷ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن یک میلیارد سهم طی ۱۴۵ هزار نوبت معاملاتی است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر