کد خبر: ۶۹۰۱۶۲۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از توزیع بیش از ۱۱ هزار جفت لاستیک برای ناوگان باری و مسافری در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، علی رحمتی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از شرکت‌های حمل و نقل اردبیل افزود: از ابتدای مرداد ماه ۹۷ تاکنون ۱۱ هزار و ۶۰۰ جفت لاستیک برای ناوگان باری و مسافری توزیع شده که همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد: توزیع لاستیک به رانندگان دارای کارت هوشمند انجام می‌شود و ۱۵ درصد توزیع نیز به سایر رانندگان اختصاص یافته است.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل فعالیت ۱۱ هزار و ۴۴۶ راننده باری و ۲۶۶۲ راننده مسافری در جاده‌های این استان را یادآور شد.

رحمتی تصریح کرد: با توجه به مشکلات پیش آمده برای رانندگان و کمبود لاستیک و از سویی افزایش بهای آن تدابیری جهت توزیع با نرخ مصوب اندیشیده شده است.

وی تاکید کرد: بر همین اساس تامین لاستیک از طریق وزارت صمت و توزیع آن از طریق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام می‌شود که با تفویض اختیار از سازمان مرکزی توزیع بهینه در استان نیز انجام می‌شود.

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل ادامه داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته لاستیک‌های وارده به استان با قیمت مصوب به دست مصرف کننده می‌رسد و هدف حمایت از رانندگان است.

انتهای پیام/ح

توزیع لاستیک در بین رانندگان استان اردبیل

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر