کد خبر: ۶۹۰۱۹۶۲
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
وزیر راه و شهر سازی در حاشیه جلسه هیات دولت:

محمد اسلامی گفت: تخریب‌های حاصل از سیل بر قیمت مسکن اثر ندارد و این اتفاق نخواهد افتاد.

تخریبات حاصل از سیل برروی قیمت مسکن اثر نخواهد داشتبه گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: برنامه ریزی ما برای بهره برداری از پروژه مسکن مهر به همراه ۴۰۰ هزار واحد در برخی شهر‌ها در قالب طرح‌های مختلف طی سال ۹۸ و ۹۹ است.

وزیر راه با بیان اینکه واگذاری زمین مهم است اظهار کرد: از آن مهم‌تر جلب اعتماد انبوه سازان و سازندگان برای مشارکت بوده که تا امروز انجام گرفته است.

رحمانی ادامه داد: گام بعدی ارائه تسهیلات به سازندگان خرید است، چون ما معتقد به اقزایش وام نیستیم چرا که آثار تورمی دارد و به جامعه هدف ما کمکی نمی‌کند، اما به سازندگان انگیزه داده تا این تسهیلات که از ۶۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون افزایش پیدا کرده را در دسترس داشته باشند و میتوانند به خریدار واگذار کنند.

وزیر راه با اشاره به اینکه گام سوم بازار تعهدی مصالح است، گفت: کارت اعتباری آن با مشارکت بانک مسکن و بنیاد مسکن طراحی شده و به زودی عملیاتی خواهد شد که کمک شایانی به تناسب قیمت تمام شده مسکن می‌کند.

رحمانی با بیان اینکه تخریب‌های حاصل از سیل بر قیمت مسکن اثر ندارد افزود: این اتفاق نخواهد افتاد؛ البته آسیب‌ها را دیده ایم که در حال بازسازی هستیم.

وزیر راه در پایان گفت: در حال کنترل و نظارت بر روی شهر‌های دارای رودخانه برای حفظ حریم رود هستیم. زمین‌هایی را در پل دختر و معمولان برای جا به جایی کسانی که در بستر یا حریم رودخانه مسکن داشتند واگذار کردیم.
 
انتهای پیام /
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر