کد خبر: ۶۹۰۲۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

فدراسیون دوومیدانی به اعزام روسای هیئت ها به مسابقات قهرمانی آسیا واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی دوومیدانی در حالی روز جمعه عازم مسابقات قهرمانی آسیا در دوحه قطر می شود که قرار است برخی از روسای هیئت های ورزشی استان ها  هم همراه تیم ملی راهی این رقابت ها شوند. 

یکی از مسئولان فدراسیون دوومیدانی در این باره در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ۲ نفر از روسای هیئت ها قرار است به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شوند که ویزای یکی از این ۲ نفر هنوز صادر نشده است و تکلیف اعزام دیگر رئیس هیئت استان هم هنوز مشخص نیست. 

او بیان کرد: اعزام روسای هیئت استان ها ارتباطی به اعضای تیم ملی دوومیدانی ندارد و آنها جزء سهمیه تیم ملی به رقابت های آسیایی نیستند اما رئیس فدراسیون دوومیدانی تصمیم گرفت این ۲ نفر در قالب همراه به این رقابت ها ببرد. 

او درباره اینکه چرا مربی تقتیان به جای روسای هیئت ها به مسابقات آسیایی اعزام نمی شود، گفت: مربی فرانسوی تفتیان دیگر قراردادی ندارد و تفتیان به صورت مقطعی اردویی در فرانسه داشت. همچنین موضوع اعزام همراهان به مسابقات قهرمانی آسیا در سازمان ملی دوومیدانی مطرح شد و به هیچ عنوان رئیس فدراسیون در این موضوع دخالتی نمی کند. با توجه به اینکه فقط تفتیان دوو میدانی کار سرعتی ما هست به همین علت تصمیم گرفته شد که مربی همراه این ورزشکار به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام نکنیم. 

مسئول دوومیدانی گفت: ما سهمیه مشخصی برای اعزام دوومیدانی کاران به مسابقات قهرمانی آسیا داریم و اگر بیستر از سهمیه با خود به این رقابتها ببریم تخلف محسوب می شود به همین علت همراه 16 ورزشکار 3 مربی اعزام می کنیم. 


بیشتر بخوانید: 

آغاز رقابت‌های دایموند لیگ از ۱۳ اردیبهشت در دوحه

احسان حدادی تست دوپینگ داد


انتهای پیام/ 

آخرین وضعیت اعزام روسای هیئت های دوومیدانی به دوحه 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر