کد خبر: ۶۹۰۲۰۴۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: کشور ما از برکت خون شهدا هدایت می‌شود.

خون شهدا هدایتگر جامعه استبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه قدس گیلان گفت: کشور ما از برکت خون شهدا هدایت می‌شود و درسی که شهدا به ملت ایران دادند در هیچ مکتبی آموختنی نیست.

وی با بیان اینکه آثار و جانفشانی‌های شهدا باید با فناوری‌های جدید ارائه شود و از اهداف شهدا برای هدایت کشور هرچه بیشتر استفاده شود، افزود: شهدا همیشه هدایتگر ما در جامعه بوده اند و اگر در جامعه دچار تزلزل شویم مطمئن باشیم که از اهداف شهدا فاصله گرفته ایم.

فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار داشت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه قدس گیلان با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثار گران باید با ابتکار و خلاقیت محصولی تازه را تولید کند تا جوانان ما با اهداف و آرمان‌های شهدا آشنا شوند.

سرهنگ عباس بایرامی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان نیز گفت: برای انتقال تاریخ غنی فرهنگ دفاع مقدس تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا با استفاده از فناوری‌های جدید ارزش‌های دفاع مقدس را به جوانان و نسل‌های آینده انتقال دهیم.

وی با بیان اینکه از مجموع ۹۷ هزار رزمنده و ایثارگر استان گیلان در حال حاضر ۴ هزار سند از ایثارگران گیلانی دوران دفاع مقدس جمع آوری شده است، افزود: هر کدام از اسناد جمع آوری شده از رزمندگان و ایثارگران یک سناریو و سند مهم مربوط به دوران دفاع مقدس محسوب می‌شود.

در این مراسم سید غلامرضا امیری به سمت مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه قدس استان گیلان (ستاد کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان) منصوب و از زحمات ابراهیم جوادی تقدیر شد.

انتهای پیام/ع

تودیع و معارفه مسئول مرکز  حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه قدس گیلان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر