کد خبر: ۶۹۰۲۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

فرماندار شهرستان قصرشیرین گفت: شهرستان قصرشیرین ۱۴ هتل و مسافرخانه دارد و زیرساخت‌های مناسبی در این شهرستان برای تردد زائران ایجاد شده است.

تمام زیرساخت‌ها در مرز خسروی آماده تردد زائران استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، مرادعلی تاتار با اشاره به اینکه وعده‌های مسئولان کشوری از بازگشایی مرز خسروی در آینده نزدیک خبر می‌دهد اظهار داشت: مرز خسروی یکی از بهترین مرز‌های کشور برای تردد به عراق است و پایانه بی‌نظیری در سطح منطقه برای پذیرایی از مسافران ایجاد شده است.

فرماندار شهرستان قصرشیرین با بیان اینکه تمام زیرساخت‌ها در مرز خسروی آماده تردد زائران است عنوان کرد: شهرستان قصرشیرین ۱۴ هتل و مسافرخانه دارد و زیرساخت‌های مناسبی در این شهرستان برای تردد زائران ایجاد شده است.

تاتار با اشاره به اینکه مشکل اصلی مرز خسروی در سال‌های گذشته نگرانی طرف عراقی از نظر امنیتی در آن سوی مرز بود گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس و نمایندگان استان از همین مرز برای سفر به عتبات عالیات استفاده کردند.

فرماندار شهرستان قصرشیرین با بیان اینکه برای قصرشیرین و استان کرمانشاه بازگشایی مرز خسروی از نظر اقتصادی بسیار قابل اهمیت است افزود: به طور قطع با بازگشایی این مرز تحولی در حوزه اقتصادی استان ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/ب

آمادگی زیرساخت‌ها در مرز خسروی برای تردد زائران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر