کد خبر: ۶۹۰۲۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:

محمدی گفت:نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که بزرگترین رویداد مالی کشور هم به حساب می‌آید، می‌تواند سواد سرمایه گذاری در بازار سرمایه را افزایش دهد.

نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در افزایش سواد سرمایه گذاری موثر استبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از بازار سرمایه، شاپور محمدی  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اظهار کرد: ما هرسال فاینکس را به عنوان رویداد مهمی که در فرهنگ سازی بازار سرمایه نقش اساسی و بسیار مهمی دارد برگزار می‌کنیم و امسال هم این موضوع به عنوان شیوه‌ای برای آموزش غیرمستقیم و انتقال مطالبی که برای سرمایه گذاران حائز اهمیت است، دنبال خواهد شد.


بیشتر بخوانید: مردم بطور مستقیم در بورس سرمایه‌گذاری نکنند/سال ۹۷ با رشد ۱۰۶ درصدی آیفکس پایان یافت


محمدی در ادامه با اشاره به دیگر ویژگی‌های دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه  گفت: افزایش ارتباطات را می‌توان از ویژگی‌های موثر نمایشگاه اعلام کرد؛ نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تحولی است که مخاطبان خود را پیدا کرده است و هر سال هم با قوت هر چه بیشتر دنبال می‌شود.

وی افزود: از سوی دیگر نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که بزرگترین رویداد مالی کشور هم به حساب می‌آید، می‌تواند سواد سرمایه گذاری در بازار سرمایه را افزایش دهد. در این حالت مردم به این سطح از دانش می‌رسند که خرید و فروش سهام را با ریسک پایین تری انجام دهند.

محمدی در عین حال نمایشگاه بورس، بانک و بیمه را فرصت بازاریابی برای نهاد‌های مختلف دانست و گفت: نمایشگاه فرصتی برای نمایش و معرفی آخرین دستاورد‌های شرکت‌ها و نهاد‌های مالی است تا مخاطب و مشتری خود را از این طریق جذب کنند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بیان کرد: فاینکس می‌تواند حلقه اتصال سه بازار مهم مالی کشور باشد که منجر به تولید ابزار‌های جدید برای اقتصاد و رونق تولید شود. همچنین ابزار‌های مشترک و محصولات مالی که این سه بازار ارائه می‌کنند، قطعا برای فرهنگ سازی کمک کننده خواهند بود.

وی ادامه داد: فاینکس ۲۰۱۹ از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار می‌شود. شرکت‌های علاقه‌مند به مشارکت در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد مهم می‌توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی http://iranfinex.ir/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

فاینکس ۲۰۱۹ از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر