کد خبر: ۶۹۰۲۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

رئیس هییت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی کرمانشاه بازتاب جهانی جشنواره را در روستای ده پهن از اتفاقات مبارکی در سال جدید دانست .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،بهرام بهروش رئیس هییت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی کرمانشاه از عوامل اجرایی در برگزاری جشنواره بومی محلی روزجمعه ۲۳اردیبهشت ماه تشکر ویژه کرد و بازتاب جهانی این جشنواره را در روستای ده پهن از اتفاقات مبارکی در سال جدید دانست.

وی گفت : ثبت ملی زوران در سال۹۴ نتیجه سال‌ها زحمت این هییت و ثبت جهانی این ورزش سنتی، اخلاق مدار که ریشه در جوانمردی و مروت دارد؛ بی شک همت عالی خانواده هییت بومی محلی ادامه دهنده این رویداد برای ثبت جهانی خواهد بود.

بهروش در پایان ضمن سپاس و قدردانی از تمامی رسانه‌هایی که اخبار جشنواره بومی محلی را انعکاس دادند از نقش تاثیرگذار اصحاب رسانه گفت و اظهار داشت:رسالت رسانه‌ها آگاهی است و در طول تاریخ رساپه‌های بصری و صوتی، چون صداوسیما، رادیو، کانال ها، سایت‌های خبری و رسانه‌های ماندگاری، چون روزنامه ها، نشریات، و مجلات معتبر در طول تاریخ با نهایت تلاش و دانایی بی بدیل شان همیشه توانسته اند بازتاب اخبار ورزشی به ویژه جشنواره‌ها را باز نشر کنند که لازم است به صورت شایسته‌ای از آنان قدردانی شود .

 

 

انتهای پیام/د

بازتاب جهانی جشنواره بومی محلی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر