کد خبر: ۶۹۰۳۰۳۲
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

مدیر مسابقات سازمان لیگ گفت: برخی سودجویان بلیت جایگاه هواداران ذوب آهن را به پرسپولیسی‌ها با قیمت ۵۰ هزار تومان می‌فروختند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر روز گذشته در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد و در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

نکته عجیب درباره این بازی قرار گرفتن بیشتر ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران تیم میهمان یعنی پرسپولیس بود که سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ضمن مقصر دانستن یگان ویژه، هیئت فوتبال اصفهان و سازمان لیگ در اعتراض به این تصمیم حتی قصد داشت مانع شروع بازی شود.

سعید فتاحی، مدیر مسابقات سازمان لیگ در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: طبق قوانین تنها ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها باید در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد، اما این موضوع در شرایطی است که هواداران تیم میزبان ظرفیت در نظر گرفته شده برای تیم خودشان را پر کنند. از طرفی بلیت فروشی دیدار ذوب آهن - پرسپولیس به خوبی مدیریت نشد و مسئولان بلیت فروشی به خوبی این کار را انجام ندادند.

او ادامه داد: در واقع مانند برخی بازی‌های استقلال و پرسپولیس که هواداران پرسپولیس با خرید بلیت جایگاه هواداران استقلال جای آن‌ها در ورزشگاه آزادی می‌نشینند در بازی روز گذشته هم چنین اتفاقی افتاد. هواداران پرسپولیس با خرید بلیت جایگاه ذوب آهنی‌ها داخل ورزشگاه فولاد شهر شدند و در چنین وضعیتی یگان ویژه نمی‌تواند هوادارانی که بلیت در اختیار دارند از ورزشگاه بیرون کند. از طرفی خود باشگاه ذوب آهن باید زیر ساخت‌های ورزشگاهش را درست کند.

فتاحی تصریح کرد: از طرفی هواداران ذوب آهن دیر به ورزشگاه آمدند و پرسپولیسی‌ها هم با بلیتی که در اختیار داشتند وارد ورزشگاه شدند. هیچکس بدون بلیت داخل فولادشهر نشد. باز هم تاکید می‌کنم مدیریت بلیت فروشی این بازی درست نبود و اگر از قبل برنامه ریزی شده بود چنین اتفاقی رخ نمی‌داد. ضمن اینکه برخی سودجویان هم که بلیت جایگاه هواداران ذوب آهن را در اختیار داشتند این بلیت را به هواداران پرسپولیس با قیمت ۵۰ هزار تومان می‌فروختند. برخی از هواداران ذوب آهن هم با خرید بلیت جایگاه پرسپولیسی‌ها در این جایگاه نشسته بودند. یگان ویژه در این شرایط چه کار می‌تواند انجام بدهد. آیا می‌تواند روی هواداران هفت تیر بکشد؟

مدیر مسابقات سازمان لیگ درباره اعتراض‌های سعید آذری بیان کرد: او همیشه گلایه می‌کند.


بیشتر بخوانید: ذوب آهن صفر - پرسپولیس صفر / تقسیم امتیازات در اصفهان / زور سرخپوشان به شاگردان علی منصور نرسید


انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر