کد خبر: ۶۹۰۳۱۱۸
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود به استاندار همدان، گفت: بنده از کارکنان استانداری البرز و مأمور به خدمت در اسدآباد بودم و استاندار البرز اصرار بر بازگشتم دارد.

فرماندار شهرستان اسدآباد استعفا کردبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،کریم حمیدوند فرماندار شهرستان اسدآباد از ارائه استعفای خود به استاندار همدان خبر داد و اظهار کرد: بنده از نیرو‌های استانداری البرز بودم که مأمور به خدمت در استان همدان شدم و برای تمدید این مأموریت استاندار البرز موافقت نکرده است.

وی تصریح کرد: استاندار البرز درخواست بازگشت بنده به البرز را برای سمت مدیرکلی سیاسی امنیتی استانداری البرز داشت که صحبت‌های هم با استاندار همدان داشته است و ظاهرا" به این تفاهم رسیده اند که بنده به استان البرز بازگردم.

فرماندار شهرستان اسدآباد تأکید کرد: قرار بوده است که از روز شنبه بنده در استان البرز خدمت کنم و باتوجه به اینکه کسی برای اسدآباد در نظر گرفته نشده و معاون هم ندارد، در انتظار تفاهم دو استاندار البرز و همدان هستم که یا مأموریتم به همدان تمدید و یا به آن استان بازگردم.

وی با بیان اینکه بنده نیز تمایلی به ماندن در اسدآباد ندارم، گفت: لازمه این بازگشت بنده به استان البرز استعفا بود که بنده نامه استعفای خود را نیز به استاندار همدان تقدیم کرده ام.

حمیدوند گفت: نماینده مردم اسدآباد در مجلس هم به ادامه فعالیت اینجانب به عنوان فرماندار اسداباد تا پایان انتخابات تاکید داشته اما تمایل بنده به رفتن  از فرمانداری اسدآباد است .

انتهای پیام/د.ا

تمایلی برای ماندن در اسدآباد ندارم/استاندار البرز اصرار بر بازگشتم به البرز دارد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر