کد خبر: ۶۹۰۳۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

ملی پوش دوومیدانی کار بانوان کشورمان گفت: حریفان اصلی ام در مسابقات قهرمانی آسیا از کشور‌های قزاقستان، چین و ژاپن هستند.

حریفان اصلی ام در آسیا از قزاقستان، چین و ژاپن هستند/ پیش بینی نتیجه در دوومیدانی سخت است الناز کمپانی ملی پوش دوومیدانی کار بانوان در ماده ۱۰۰ متر با مانع در گفتگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیتش در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا در دوحه قطر اظهار کرد: من تقریبا ۱۰ روز در اردوی تیم ملی هستم و در شرایط خوبی به سر می‌برم و آماده رقابت‌های آسیایی هستم.

او درباره حریفانش در مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد: حریفان اصلی ام از کشور‌های قزاقستان، چین و ژاپن هستند و امیدوارم بتوانم در مسابقات آسیایی بهترین عملکرد داشته باشم.

کمپانی درباره اینکه چقدر امیدوار به کسب مدال در رقابت‌های آسیایی دارد، گفت: دوومیدانی یک رشته ورزشی ریسکی است که همان لحظه برگزاری مسابقه مشخص می‌شود که چه اتفاقی برای ورزشکار رخ می‌دهد. به هر حال نمی‌شود پیش بینی کرد که در این رقابت‌ها چه نتیجه‌ای می‌گیرم.

بانوی دوومیدانی کار کشورمان درباره اینکه قرار است وظیفه مربیگری هم در رقابت‌های آسیایی هم برعهده بگیرد، گفت: نه فکر نمی‌کنم که این اتفاق رخ بدهد و ما مربی خانم برای رقابت‌های آسیایی داریم.

او درباره اینکه برای اولین بار است که در ماده ۱۰۰ متر با مانع در رقابت‌های قهرمانی دوومیدانی آسیا شرکت می‌کند، بیان کرد: بله من چندین مرتبه در مسابقات قهرمانی آسیا در داخل سالن شرکت کردم، اما در ماده ۱۰۰ متر برای اولین بار است که مسابقه می‌دهم. به هر حال همه تلاش خود را می‌کنم تا بهترین نتیجه در آسیا بگیرم.

کمپانی درباره اینکه فدارسیون دوومیدانی حمایت‌های لازم از دوومیدانی کاران در رقابت‌های قهرمانی آسیا کرده است، گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و با آرامش تمرین می‌کنیم و برای موفقیت در آسیا آماده می‌شویم.

بانوی دوومیدانی کار کشورمان در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم همه اعضای تیم دوومیدانی بهترین نتیجه را در آسیا بگیرند تا دل مردم شاد شود.


بیشتر بخوانید: 

آغاز رقابت‌های دایموند لیگ از ۱۳ اردیبهشت در دوحه

احسان حدادی تست دوپینگ داد


انتهای پیام/

اظهارات ملی پوش دوومیدانی درباره مسابقات قهرمانی آسیا 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر