کد خبر: ۶۹۰۴۷۴۷
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
جعفری خبر داد

معاون عمران سازمان زیباسازی شهرداری تهران اقدامات محیطی مصلی تهران برای استقبال از نمایشگاه کتاب امسال را تشریح کرد.

اقدامات محیطی مصلی تهران برای استقبال از نمایشگاه کتابیاسر جعفری معاون عمران سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین اقدامات این سازمان در مصلی تهران برای برپایی نمایشگاه بین اللملی کتاب تهران، اظهار کرد: سازمان زیباسازی شهرداری تهران همواره ساماندهی بخشی از امورات در راستای هرچه بهتر برگزار شدن نمایشگاه کتاب را برعهده داشته است.

جعفری ادامه داد: سازمان زیباسازی شهرداری تهران به عنوان یک پشتیبان عمل کرده و اداره امور تحت نظر شهردرای منطقه ۷ است و سازمان زیباسازی به عنوان یک پشتیبان در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه اقدام می‌کند.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان برای برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: با توجه به نقش پشتیبانی که سازمان زیباسازی شهرداری تهران هرساله بر عهده دارد، امسال هم اقداماتی صورت گرفته است که از اهم آن می‌توان به بحث مبلمان شهری تعبیه شده در فضای مصلی تهران اشاره کرد که در کنار آن نیمکت‌هایی نیز ساخته شده که در مکان‌های مختلف مصلی برای استفاده عموم نصب شده است.

جعفری ادامه داد: نکته مهمی که در بحث استفاده از مبلمان شهری در نمایشگاه کتاب امسال مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از ایده‌های نوع و بدیع جوانان و طراحان داخلی است که در جشنواره‌های مختلف داخلی ارائه شده است.

معاون عمران سازمان زیباسازی شهرداری تهران ادامه داد: از دیگر امکاناتی که توسط سازمان زیباسازی شهرداری تهران در نمایشگاه کتاب امسال، برای استفاده بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است، تجهیز نمایشگاه کتاب به ۲ دستگاه سرویس بهداشتی سیار است که در مسیر اصلی ورود به سالن‌های اصلی قرار داده شده است.

جعفری از جمله دیگر اقدامات این سازمان برای زیباسازی محیط مصلی را استفاده از تخم مرغ‌های رنگی تهیه شده برای نوروز ۹۸ خواند و ادامه داد: در کنار تخم مرغ‌های رنگ آمیزی شده، تعدادی حجم هم تهیه شده است که تا روز افتتاح نمایشگاه در محیط مصلی نصب می‌شود.

معاون عمران سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به این موضوع که محل برپایی نمایشگاه بین اللملی کتاب هر ساله در روز‌های پایانی مشخص می‌شود، گفت: با پیش بینی این موضوع که شاید امسال نمایشگاه بین المللی کتاب در شهر آفتاب برگزار شود، تعدادی از حجم‌های تهیه شده برای زیباسازی محیط نمایشگاه، به شهر آفتاب منتقل شد که بعد از نهایی شدن محل برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی تهران در اسفند ماه، باید حجم‌های منتقل شده به شهر آفتاب دوباره به مصلی تهران منتقل و نصب شوند که تا روز‌های باقیمانده به افتتاح نمایشگاه این امر نیز انجام می‌شود.

وی یکی دیگر از اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری تهران را تبلیغات محیطی خواند و گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران بیشتر بیلبورد‌های تبلیغاتی در سطح پایتخت را به تبلیغ کتاب و نمایشگاه بین المللی کتاب اختصاص داده است.

جعفری در پایان گفت: اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری تهران تا روز آخر برپایی نمایشگاه ادامه دارد و شهردرای منطقه ۷، هرگونه نیازی را با موضوع مدیریت بهتر نمایشگاه امسال اعلام کند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط سازمان زیباسازی شهرداری تهران که بازوی پشتیبان اجرایی است، انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری باشگاه خبرنگاران جوان، سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ اردیبهشت ماه تا ۱۴ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز در مصلی تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر